Proč Intra?

Proč Intru užívat? 

Produkt INTRA  je na trhu již 30 let.

Byliny Intra jsou skvělá volba.

Věk není omezen.Lze užívat jako prevence, při jakýchkoliv obtížích tj. i tehdy, když přesně nevíme, o jakou nemoc jde.

Bylinná směs INTRA dodává bezpečné a standardizované extrakty 23 bylin, stopové prvky, vitamín C a enzymy.

Výrobní závod Lifestyles GN je v Kanadě v souladu s požadavky kanadského Úřadu pro ochranu zdraví. Bezpečnost, čistota a spolehlivost produktů, které  vyhovují nejpřísnějším normám jakosti GMP a HACCP, testovány nezávislými laboratořemi s certifikátem ISO.

Milióny spokojených zákazníků v 50 zemích. Zajímavé slevy a odměny.

Proč se zapojit a získat slevu? 

Jednoduchou registrací získáte až 40% slevu a možnost  odměn za doporučení.

Osvědčený distribuční systém a osvědčený kariérní a odměňovací plán.

Solidní a bezpečná společnost od roku 1989. Celosvětové zázemí, servis a pobočky v 31 zemích.  Intru zasíláme do 50 zemí, online objednávky.

Vyzkoušený a funkční motivační a školící a podpůrný systém.

Podnikání bez hranic! Otevřeno 24/7.

Lifestyles GN je hrdým členem United States Direct Selling Association (DSA)

Časté dotazy.

Proč se registrovat? 

Slevy a jak je maximálně využít?

Nákup s 20% slevou a registrací 

Společně s Introu nabízíme další produkyty Nutria+, Cardiolife a Fiberlife, které působí synergicky a kompletně působí blahodárně na vaše zdraví!

Byliny Intra jsou skvělá volba, vždy ale trvá déle, než začnou působit.

Může je užívat každý, věk není omezen.Lze užívat jako prevence, při jakýchkoliv obtížích tj. i tehdy, když přesně nevíme, o jakou nemoc jde.

Naše bylinná směs dodává bezpečné a standardizované extrakty 23 bylin, stopové prvky, vitamín C a enzymy.

Intra působí na 8 systémů: imunitní,nervový,hormonální,kardiovaskulární,vylučovací a antioxidační,muskuloskleteální, trávící a energetický.

Intra 23 bylin – podrobné informace – klikněte zde

Kompletní řešení pro zdravý životní styl

Časté dotazy CardioLife

intra-lifestyles-doplnek-stravy

Intra sirup 950ml, je světově nejoblíbenější značkový bylinný doplněk stravy obsahující třiadvacet osvědčených a prověřených rostlinných výtažků, které jsou zdrojem životní vitality, energine a zdraví. Starodávná receptura objevení Dr. Albertem Leungem a přizpůsobená týmem vědců slaví obrovský úspěch po celém světě.  Klíčem k účinnosti přípravku Intra je synergické působení 23 bylinných výtažků, neboť přínos je pak větší, než by měla kterákoliv přísada sama o sobě.Jedinečná receptura přípravku Intra je výhradním vlastnictvím společnosti Lifestyles a nemění se již od roku 1992, kdy ji Dr.Leung prodal společnosti. Jeho třiadvacet přesně vyvážených výtažků spolu působí mnohem účinněji a pomáhá posilovat osm soustav lidského organismu a udržovat je v rovnováze. Vy se přitom cítíte lépe, šťastnější a plni energie! Intra získala od mezinárodního Olympijského výboru osvědčení o bezpečnosti používání pro sportovce, jelikož neobsahuje steroidy ani stimulující látky.

Intra bylinná směs si získala celosvětovou oblibu u miliónů spokojených zákazníků po celém světě a je vhodná pro všechny věkové kategorie.Intra Lifestyles bylinný nápoj – nejlepší zdroj životní energie a zdraví pro každý den …Žijte lépe. Každý den.Dejte Intře šanci!

Časté dotazy a odpověď na ně naleznete zde. Objednat si můžete zde.

Hledáme obchodní partnery! Pomůžeme vám vytvořit prosperující podnik a online obchod! Registrace je zde.

Podnikání bez hranic!

NOVINKA! CardioLife

Podporuje kardiovaskulární zdraví. CardioLife je doplněk stravy VYVINUTÝ NA ZÁKLADĚ VĚDECKÝCH poznaků, poskytující vitamíny, minerály a rostlinné výtažky, které podporují kardiovaskulární zdraví, mozkovou činnost a krevní oběh v těle. Kombinace vitaminu K2 (MK7), výtažku z hlohu a vitamínů B6, B12 a kyseliny listové prokázala vliv na zdraví tepen a maximálního průtoku krve tělem. Optimální průtok krve je životně důležitý pro zdraví srdce, stejně jako pro funkci mozku a celkovou pohodu. CL(K2plus) dále obsahuje magnesium, extrakty kakaového práškua kajenského pepře

MK7 je nejkvalitnější a nejaktivnější forma vitaminu K2, je to čistý menachinon-7 (MK7). Menachinon-7 (MK7) byl vědecky studován a bylo prokázáno, že zvyšuje průtok krve a posiluje kosti tím, že odstraňuje vápník z krve a ukládá jej zpět do kostí, kam patří!

Mezi hlavní účinky příjmu vyšší dávky vitamínu K2 patří:
– udržuje zdravé kosti a tepny
– zajišťuje vstřebávání vápníku do kostí
– snižuje počet a intenzitu křečí
– příznivě ovlivňuje nadměrné krvácení při menstruaci
– snížení vápenatění aorty a onemocnění koronárních tepen
– snížení úmrtnosti z jakékoli příčiny o 25%

Několika studiemi bylo potvrzeno, že buňky srdce přijímají a absorbují vitamín K2-MK-7 daleko lépe než obyčejné formy vitamínu K.

Dále bylo prokázáno, že vitamín K2-MK-7 je třikrát efektivnější při produkci osteokalcinu, který má za úkol začlenění kalcia a jiných minerálních látek do kostních buněk. To následně vede k silnější kostní struktuře. (Tyto látky se jinak usazují v cévách a dochází k jejich kornatění a ucpávání – Ateroskleróze). Vědecká studie prokázala, že příjem vitamínu K2-MK-7 je velice účinný proti osteoporóze, zvyšuje hustotu kostí a snižuje řídnutí kostí.

Vitamín K2-MK-7 také významně snižuje svalové křeče – jejich počet a také jejich intenzitu. 

Proč užívat CardioLife každý den:

Udržujte zdraví tepen a cév – vyvarujte se jejich tvrdnutí a kornatění

Optimalizujte průtok krve v těle a tím udržujte srdce a kardiovaskulární systém silné a zdravé

Udržujte a rozvíjejte silné a zdravé kosti a zuby

Společně s Intra, NutriaPlus a FiberLife je to kompletní cesta ke zdraví, kvalitní imunitě

Doporučován lékaři.Vhodný pro diabetiky a pacienty s cukrovkou,

K2plus lifestylesCardioLIfe se nabízí jako K2plus pro trh UK a EU.

Kombinace vitaminu K2 (MK7), extraktu z hlohu, vitamínů B6, B12 a kyseliny listové je jedinečné složení, které zkoumali vědci a odborníci z celého světa.

VitaMK7 je jediný zdroj vitaminu K2, který je:

  • Přírodní: patentovaný proces biofermentace z japonského pokrmu „natto“ (fermentovaná sója), který je 100% bez chemických přísad
  • Čistý: VitaMK7 obsahuje > 99% čistého Menachinonu-7 (MK7), nejaktivnější formy vitaminu K2. Tím je zajištěno maximální vstřebání K2 v těle
  • Stabilní: protože je tak čistý, Vita MK7 je vysoce stabilní při pokojové teplotě po dobu 4 let
  • Spolehlivý: LS Vitamin K2 je jediný K2 vyrobený v Evropě, který je jak přírodní, tak snadno dostupný díky nejmodernějšímu výrobnímu závodu v Itálii
  • Pro všechny věkové kategorie: Od dětství a dospívání až po seniory je vitamin K2 jako MK7 bezpečnou a účinnou živinou, kterou můžete přidat do své stravy.

Používejte CardioLife každý den k:

  • Podpoře srdce a fyziologického stavu oběhového systému
  • Pomoci lepšímu transportu kyslíku
  • Podpoře fyziologického metabolismu homocysteinu

NutriaPlus

Přípravek NutriaPlus® obsahuje organický SelenoExcell® high selenium yeast, stopové prvky, fytonutrienty – „vitaminy nové generace“, které podporují imunitní systém a dodají vašemu tělu kýženou vitalitu a zdraví. Směs antioxidantů obsažených v přípravku Nutria je speciálně vyvinuta jako podpůrný prostředek pro neutralizaci volných radikálů a pro zachovávání buněk ve zdravém, nepoškozeném stavu. Společné užívání INTRA® a NUTRIAPLUS®, 2 kapsle NUTRIAPLUS a 2 odměrky INTRA®, znamená denní příjem 3336 antioxidačních jednotek (ORAC). Vaše schopnost „bránit se “ (antioxidační ochrana buněk) tím vzroste o 278%. Nutria obsahuje bezpečný a účinný 100% organicky vázaný selen SelenoExcell. Další nejnovější vědecké informace o antioxidantech NutriaPLus získáte zde. Video prezentaci naleznete zde.

Receptury přípravků Intra a Nutria ocenily miliony spokojených zákazníků na celém světě, jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Již malé množství přípravku Intra a Nutria denně dokáže velké zázraky! Užívejte přípravky Intra a Nutria.

Klikněte ZDE a zjistěte jak vám může změnit život k lepšímu…

 Zde se můžete dočíst více o přípravku Intra

Zde si můžete stáhnout otázky a odpovědi týkající se přípravku Intra
Safety & Benefits of Intra for Athletes
Intra is certified pesticide free

czech Czech Republic

Intra® MC: CZK 1161/bottle ,

NutriaPlus® MC: CZK 875.00/bottle

Fiberlife MC: CZK 975.00/bottle

Cardiolife MC: CZK 1161.00/bottle

Pro registraci a 20% slevu klikněte zde.

Časté dotazy.

Proč se registrovat? 

Slevy a jak je maximálně využít?

Nákup s 20% slevou a registrací 

Nákup bez registrace a slevy

Buy_now_btn