Proč Intra?

Představení 23 bylin Intra

Vítáme Vás na stránkách věnovaných spolupráci a produktům Intra Lifestyles Global Network Canada a Lifestyles Czech Republic.

Intra sirup 950ml, je světově nejoblíbenější značkový bylinný doplněk stravy obsahující třiadvacet osvědčených a prověřených rostlinných výtažků, které jsou zdrojem životní vitality, energine a zdraví. Starodávná receptura objevení Dr. Albertem Leungem a přizpůsobená týmem vědců slaví obrovský úspěch po celém světě.  Klíčem k účinnosti přípravku Intra je synergické působení 23 bylinných výtažků, neboť přínos je pak větší, než by měla kterákoliv přísada sama o sobě.Jedinečná receptura přípravku Intra je výhradním vlastnictvím společnosti Lifestyles a nemění se již od roku 1992, kdy ji Dr.Leung prodal společnosti. Jeho třiadvacet přesně vyvážených výtažků spolu působí mnohem účinněji a pomáhá posilovat osm soustav lidského organismu a udržovat je v rovnováze. Vy se přitom cítíte lépe, šťastnější a plni energie! Intra získala od mezinárodního Olympijského výboru osvědčení o bezpečnosti používání pro sportovce, jelikož neobsahuje steroidy ani stimulující látky.

Tato bylinná směs si získala celosvětovou oblibu u miliónů spokojených zákazníků po celém světě a je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Intra Lifestyles bylinný nápoj – nejlepší zdroj životní energie a zdraví pro každý den …

Žijte lépe. Každý den.

Dejte Intře šanci!

Časté dotazy a odpověď na ně naleznete zde. Objednat si můžete zde.

 

 

intra atesty
Intra vlastní veškeré atesty a certifikáty.
nutria atesty
Nutria a její schvalovací certifikáty.

Přípravek Nutria® obsahuje organický SelenoExcell® high selenium yeast, stopové prvky, fytonutrienty – „vitaminy nové generace“, které podporují imunitní systém a dodají vašemu tělu kýženou vitalitu a zdraví. Směs antioxidantů obsažených v přípravku Nutria je speciálně vyvinuta jako podpůrný prostředek pro neutralizaci volných radikálů a pro zachovávání buněk ve zdravém, nepoškozeném stavu. Společné užívání INTRA® a NUTRIA®, 2 kapsle NUTRIA a 2 odměrky INTRA®, znamená denní příjem 3336 antioxidačních jednotek (ORAC). Vaše schopnost „bránit se “ (antioxidační ochrana buněk) tím vzroste o 278%. Nutria obsahuje bezpečný a účinný 100% organicky vázaný selen SelenoExcell. Další nejnovější vědecké informace o antioxidantech Nutria získáte zde. Video prezentaci naleznete zde.

nutria-lifestyles

Intra_nutria

Receptury přípravků Intra a Nutria ocenily miliony spokojených zákazníků na celém světě, jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Již malé množství přípravku Intra a Nutria denně dokáže velké zázraky! Užívejte přípravky Intra a Nutria.

Klikněte ZDE a zjistěte jak vám může změnit život k lepšímu…

Zde se můžete dočíst více o přípravku Intra

Zde si můžete stáhnout otázky a odpovědi týkající se přípravku Intra
Safety & Benefits of Intra for Athletes
Intra is certified pesticide free

czech Czech Republic

Intra® Retail Price: CZK 1161/bottle ,

Nutria® Retail Price: CZK 875.00/bottle

Save 10% on Single Order, or 20% on AutoShip Order, Plus get Free bottle of Intra/Nutria every 3 months) with our Preferred Customer Program. See details and wholesale discounts in Czech & Slovak Republic by clicking here.

 Buy_now_btn

 intra-lifestyles-doplnek-stravy

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

KONTAKT

Lifestyles’ Intra is a precise formulation of 23 botanical extracts.

[contact-form-7 404 "Not Found"]