INTRA JUICE STAHUJ CZ

Děkujeme Vám za zájem a nákup Intra – zde naleznete podrobné informace a návody ke stažení

Všechny zde dostupné soubory Intra Herbal Juice byliny jsou určeny pro osobní potřebu uživatelů produktů Intra Lifestyles a mají jen informativní charakter. Intra není lék!

 INTRA eBook „Pro koho je Intra určena a jak Vám může pomoci?“

Stahujte PDF INTRA 23 bylin zde – klikněte. 

Farmokoligické vlastnosti komponentů bylinného tonika INTRA

Intra 23 bylin kapslová forma a její velké výhody

Intra neobsahuje pesticidy – analýza.

Intra 23 bylin zkušenosti klientů a herců od roku 1993 do roku 2008

Proč Nutria Plus se Selenem, Paul Kramer, RND?

Houba Reishi ( obsažena v INTRA) a její úloha v boji s civilizačními chorobami

Jak se dnes cítíte? Znáte bylinné tonikum INTRA?

PŘEHLED LIFESTYLES PRODUKTŮ CZ

INTRA LIFESTYLES – směs 23 extraktů bylin, rostlinných kořenů, plodů, semen a kůr CZ

Časté dotazy klientů k užívání bylinného tónika INTRA

Označené soubory jsou vytvořeny ve formátu PDF. Pokud se vám soubor po kliknutí nezobrazí, stáhněte si program Adobe Reader, nebo některý z alternativních programů, npř. zdarma dostupný Foxit Reader.

PŘEDSTAVENÍ BYLINNÉHO TÓNIKA INTRA – Intra ke stažení. VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, DOVOLTE ABYCHOM VÁM PŘEDSTAVILI Intru, produkt z 23 bylin, kořenů a kůr nejvyšší kvality GMP a HACCP.

Intra Lifestyles je zabalena v luxusní láhvi připomínající exotiku. Uvnitř nalezneme lahodný nápoj, vyváženou směs 23 extraktů bylin, rostlinných kořenů, plodů, semen a kůr pocházejících z ekologicky čistých oblastí země. Tyto látky jsou rozpuštěny v přírodní hruškové šťávě a jsou sladěny tak, aby blahodárně působily na náš organizmus. Intra byla vyvíjena 10 let nejlepšími znalci bylin a vědci, kteří se opírali o receptury stoletími ověřených čínských herbářů a o nejmodernější vědecké poznatky s cílem harmonizace a detoxikace organizmu, zmírnění či odstranění nedostatků ve výživě a prevence civilizačních onemocnění.

Pro dlouhodobé klienty, kteří u nás pravidelně nakupují, máme speciální akce a slevy ke každé objednávce Intra Trio na našem eshopu 

Víte že bylinné tonikum Intra Lifestyles pomáhá lidem ke stálému zdraví a vitalitě po celém světě již 27 let? V České a Slovenské republice jsme již od roku 1995…