TEST ČTENÁŘSKÉ RYCHLOSTI A CHÁPAVOSTI

Milí zájemci o rychlo čtení a rychlo studium Davida Grubera. Zde je test čtenářské rychlosti a chápavosti.

Následující dva testy vám přesně změří rychlost čtení – a určitým zjednodušeným způsobem chápavost. Chápavost berte pouze jako orientační. Přesnější měření chápavosti je složitá věda, tady vás tím nechceme zatěžovat. Více najdete v knize Davida Grubera “Rychločtení, rychlostudium, info management “.

    Vám nyní stačí vědět, že za testem bude následovat pět otázek – a u každé z nich máte vybrat správnou z pěti nabízených možností. Když trefíte, máte +20 bodů. Když si nejste jistí a poctivě zvolíte odpověď “e) nevím”, máte 0 bodů. když váháte, riskujete a zvolíte jakoukoliv jinou odpověď než správnou nebo e), máte za trest minus 10 bodů. Maximum získaných bodů je tedy 100 bodů.

    Výsledek 40 až 70 bodů a více lze považovat za slušný – četli jste poctivě. Dobré vnímání obsahu je totiž u rychločtení klíčové. Správné rychločtení (aspoň to Gruberovo, na rozdíl od některých zahraničních metod) hlásá: Chápavost je hlavní, rychlost nesmí jít na úkor chápavosti.

    A nyní již vzhůru na test 1 .

    A nyní již vzhůru na test 2 .

Děkuji Vám za zájem o mini kurz a vzdělávání v klubu Gruberteam.  Dnešní změny ve světě si žádají nové kvalitní informace a dovednosti, a ty klub Gruberteam poskytuje. Proto mne těší váš zájem o Rychločtení a Rychlostudium Davida Grubera. Investice do kvalitního vzdělání je ta nejlepší cesta k úspěchu.

Pokud chcete pokračovat ve studiu rychlo čtení, doporučujeme některý z kurzů Rychločtení a Rychlostudia Davida Grubera.

Pokud máte dotazy, kontaktujte mne na

tel.: 777 913 126 nebo mi napište na info@gruberteam.cz.

S pozdravy a přáním úspěchu při studiu rychločtení,

Klub Gruberteam a Ing. Tomáš Činčala

Klub GT

succes