OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOST INTRA JUICE LIFESTYLES

VÍTÁME VÁS

na stránkách věnovaných podnikání a Intře bylinnému toniku z 23 bylin Intra Lifestyles. Intra je bylinný doplněk stravy, který přináší vitalitu, zdraví a pohodu uživatelům a klientům po celém světě již 31 let. Složení bylin Intra najdete zde. Podívejte se na hodnocení a reference o Intře. 

Co je Intra Herbal Juice? Je složena z extraktů 23 bylin, kořenů a kůr, které mají blahodárné účinky na zdraví a vitalitu.  Intra se vyrábí v Kanadě již od roku 1992 a DNES je celosvětově neoblíbenější bylinné tonikum. Více česky ve VIDEU ZDE.Lifestyles GN Canada je stabilní společnost s 32letou tradicí a mezinárodním zastoupením  v 50 zemích světa.

SÍLA OSOBNÍHO DOPORUČENÍ- REFFERAL PROGRAM

Co je Referral Program? · Jaké má program výhody? · Co nabízí LIFESTYLES Referral Program? · Jak na tom mohu profitovat?

OSLAVTE S NÁMI 30 LET INTRA! ZAPOJTE SE DO ÚSPĚŠNÉHO GLOBÁLNÍHO SYSTÉMU Lifestyles Canada! Doporučte Intru a získáte slevu a odměnu!

Mezinárodní partner Lifestyles/ distributor

Jako mezinárodní partner Lifestyles  partner/distributor, obdržíte vstupní 20% slevu plus mnohé výhody pro Vaše online podnikání INTRA.

Poplatky:  1000,00 Kč

Akce:          0,00 Kč při nákupu 3 kusů Intra

Původní cena:3 485,00 Kč

Vaše cena: 2 785,00 Kč

Co získáte:

 -Obchodní manuál a po zapracování velkoobchodní SLEVU

 -Vstupní manažerský tréning a podporu

 -Vaši osobní stránku (myintrasite.com/vaše obchodní jméno/), se kterou můžete Intru doporučit online v 50 zemích světa

 -Obchodní Personal Business Centrum (PBC)

 -Analýzu pro budování lokálního a mezinárodního obchodu

 -Webovou prezentaci v 20 jazycích o produktech a příležitosti k online podnikání (BOP) pro získávání nových partnerů

 -Mezinárodní e-shop 24/7 – pro prodej INTRA online, QR kód

 -Přístup k objednávkám a podporu 25 poboček ve světě /Lifestyles podpora 24/7/

 -Podporu přes sociální média (Facebook/YouTube)

 -Podporu přes webové stránky společnosti lifestyles.net

 -Kariérní postup na NMD, IMD a Global M.D.

 Kariérní plán ke stažení zde

Vaše cesta k lepšímu zdraví a finanční svobodě začíná s Vaším úsilím uspět! Takže jaké jsou Vaše kariérní a finanční plány a vize do budoucna? Přidejte se a získejte pasivní příjem z prodeje Intra Juice na celém světě a bonusy z distribuční globální sítě.

INTRA, NUTRIAPLUS, CARDIOLIFE A FIBERLIFE

Přípravek Nutria+® Lifestyles obsahuje extrakty 20 druhů ovoce a zeleniny,fytonutrienty, organický SelenoExcell® high selenium yeast, stopové prvky a vitaminy nové generace, které podporují váš imunitní systém, udržují vaše srdce v dobré kondici, zpomalují účinky stárnutí, chrání před nemocemi a dodají vašemu tělu kýženou vitalitu a zdraví. Směs antioxidantů obsažených v přípravku Nutria je speciálně vyvinuta jako podpůrný prostředek pro neutralizaci volných radikálů a pro zachovávání buněk ve zdravém, nepoškozeném stavu. Společné užívání INTRA® a NUTRIA+®, 2 kapsle NUTRIA+ a 2 odměrky INTRA®, znamená denní příjem 3336 antioxidačních jednotek (ORAC). Schopnost vašeho těla „bránit se poškození = antioxidační ochrana buněk“, tím vzroste až o 278%! Směs Nutria navíc obsahuje bezpečný a účinný 100% organicky vázaný selen – SelenoExcell. Další nejnovější vědecké informace o produktu Nutria získáte zde. Video prezentaci na YouTube o Nutria+ naleznete zde. Fiberlife a CardioLife doplňují oba produkty.

Lifestyles INTRA z 23 bylin!

MÁTE DOTAZY? POMŮŽEME VÁM NAJÍT ŘEŠENÍ A ODPOVĚDI. Napište nám – klikněte ZDE.

Odpověď vám zašleme do 24 hodin.

INTRA LIFESTYLES

Intra je složena z 23 bylin, kořenů a kůr, které mají blahodárné účinky na zdraví a vitalitu. Složení bylin najdete zde. Intra se vyrábí v Kanadě již od roku 1992.

koupit

Intra bylinné tonikum je jedinečnou směsí 23 rostlinných výtažků. Intra byla vyvinuta pro podporu a posílení všech osmi soustav a systémů lidského organismu. Tento přípravek je zpracováván na základě speciální receptury, která zahrnuje velmi silné (avšak bezpečné) koncentrace bylinných extraktů. Jeho pozitivním účinkům se lidé na celém světě těší již déle než dvacet let. Intra je přírodní potravinový doplněk, který pomáhá uchovávat optimální zdraví a vitalitu. Na tomto webu najdete komplexní  informace o 23 bylinách Intra, odborné články, reference, diskusi i osobní zkušenosti s užíváním. Naším přáním je, abyste pro své zdraví mohli získat maximum také jako my. Produkty IntraNutria+ i nadčasová příležitost péče o zdraví, která se Vám na těchto stránkách nabízí, jsou velmi dobrou volbou.

V čem je Intra jiná, než podobné bylinkové a potravinové produkty? 

„Intra je vynikajícím způsobem vytvořená bylinná směs ze standardizovaných bylinn nejvyšší dostupné kvality, se stabilním a trvanlivým synergickým a léčivým efektem bylin. Výrobní proces bezalkoholového extrahování bylinných substancí zajišťuje odstranění nežádoucích látek a vzniká tak asi dvacetkrát účinnější léčivý extrakt směsi bylin, než jsou samotné jednotlivé byliny. V současné době není na trhu obdoby, pokud jde o danou kategorii výrobků.“ říká ..Dr. inż. Marek Druri, z Technické Univerzity v Lodži, Děkanát Fakulty biotechnologie a výzkumu racionální výživy.

Objevte kompletní produktovou řadu Lifestyles: Calcium Formula, FiberLife,CL a Nutria+. 

Odborné články, reference, diskusi i osobní zkušenosti naleznete zde. Návod jak užívat naše produkty naleznete zde.

FIBER LIFE

Každá kapsle FibreLife obsahuje 500 mg rozpustné vlákniny získané z koncentrovaných přírodních zdrojů, jako jsou Konjakový Glutomannan, guarová guma, xanthanová guma a přídavek extraktu ze skořice (Cinnamomum cassia). Při zapití dostatečným množstvím vody vytvoří v žaludku FibreLife komplex přírodních vláken ve formě gelu s blahodárnými účinky.


FIBRELife & Calcium Formula Flyer
Nový Nutria leták
Moje Intra stránka

Formulář Stálý zákazník CZ
Formulář Stálý zákazník SK
Compensation Plan
Nová Intra brožura
Success Lifestyles Programy
Dopis od Paula Kramera 

INTRA HERBAL JUICE CAPSULES – kapslová forma.

Intra kapsle je složením i účinky totožná s Introu tekutou. Výhodou Intry v kapslích je, že se dá snadno přenášet (např. v kapse, kabelce apod.) a nevyžaduje žádné zvláštní nároky na skladování ale především chlazení, jako je to u tekuté formy!!

CO TO JE REFFERAL PROGRAM?

Jedná se o marketingový nástroj, založený na principu osobního doporučení, známý jako “Word of Mouth Marketing (O čem se mluví)”. Slouží k vyvolání přirozených diskuzí o autentickém produktu nebo značce. Není sice ve světě obchodu novinkou, ale s rozvojem on-line prodejů získává úplně nový rozměr. Díky rychle rostoucímu “provozu” na sociálních sítích (Facebook, Instagram, YouTube atd.) se stává osobní doporučení nejefektivnějším nástrojem k prodeji zboží nebo služeb. Obrovskou výhodou této marketingové komunikace je skutečnost, že nabízí oboustranné odměny, jak pro klienta, tak i pro toho, kdo produkt nebo službu doporučuje. Jedná se tedy o novou marketingovou komunikaci P2P (People to People).

Jaké má program výhody?

  • Nabízí cílenou a dobře odměněnou propagaci
  • Využívá pobídky, které vyhovují zákazníkům
  • Osobní doporučení je 2x účinnější než placená reklama. Tím vytváří zisky pro doporučujícího
  • Až 86 % zákazníků tvrdí, že osobní doporučení je pro ně důležité při výběru produktu nebo značky

Co nabízí INTRA LIFESTYLES Referral Program? 

  • 20 – 40 % slevu na produkty pro ty, kteří doporučují a 20 – 30% slevu na produkty pro ty, kteří doporučení využijí
  • Každý měsíc akční nabídky produktů pro členy programu Loyalty
  • Měsíční výplaty odměn za doporučení
  • Webináře, školení a PODPORU zdarma

Jak na tom mohu profitovat?

  • 20 % odměna z nákupů všech zákazníků, kteří využili Vaše doporučení
  • Pevná odměna od 200,-Kč do 12.000,-Kč za každou realizaci obchodů v vašem e-shopu na základě affiliate sytému.

Kolik mohu vydělat? 
Výše odměny je přímo závislá na množství realizovaných prodejů. Společnost LIFESTYLES nabízí 7 bonusů. Velkou výhodou je skutečnost, že odměna je vyplácena i z následných nákupů klienta díky Affiliate systému / ONLINE SYSTÉMU E-SHOPU.

Jak se mohu registrovat a začít čerpat výhody? 
Kontaktujte přímo člověka, který Vám poslal doporučení, nebo Vám o INTRA LIFESTYLES Referral Program řekl osobně.

Mezinárodní Registrace v Lifestyles / ID

Lokální Registrace v Lifestyles / ID