Predstavenie Intry na slovenskom trhu

Vážení priatelia.   


Firma LIESTYLES GLOBAL NETWORK vznikla v Kanade v r. 1989, patent na výrobu Intry zakúpila v r. 1991. Od tej doby Intru distribuuje nielen v Kanade, ale aj v USA, AUSTRÁLII, JAPONSKU, NOVOM ZÉLANDE, ANGLICKU, DÁNSKU, NÓRSKU, HOLANDSKU, FILIPÍNACH, JUŽNEJ KÓREI, THAJSKU, IZRAELI, MALAJSIJI, SIGAPORE, HONKONGU, POĽSKU A EU. Celkom sa INTRA distribuuje do 50 krajín sveta.

Čo je Intra Herbal Juice?

Intra je vyvážená zmes výťažkov 23 bylín, rastlinných korienkov a kôr, pestovaných v  ekologicky čistých oblastiach. Tieto extraktysú rozpustné v prírodnej hruškovej alebo hroznovej šťave bez konzervačných látok, bez alkoholu a sú zostavené tak, aby blahodarne pôsobili na náš organizmus. O kvalite výrobkov svedčí ochranná známka COR 341 (košer), GMP a HACCP , ktoré sa na celom svete považujú za značky najväčšej čistoty pestovania, zberu a spracovania produktu. Legislatívne je Intra zaradená do kategórie potravinových doplnkov. Intra je zmes 23 bylinných extraktov s obsahom jedinečnej kombinácie a množstvom rastlinných účinných zložiek v rovnováhe JIN a JANG!!

Intra Trio (3 x INTRA 950 ml) AKČNÁ PONUKA

Praktické pôsobenie Intry
Základnou úlohou Intry je zbaviť telo toxických látok, regenerovať ho, dodať mu potrebnú  energiu, posilniť imunitný systém a tým pôsobiť ako prevencia proti civilizačným chorobám. Intra iechodňuje a čistí cievny systém a pomáha vylučovať toxické látky a usadeniny z  organizmu.

Intra regeneruje organizmus – každý organizmus má zabudovanú pamäť zdravia, ak dostane dostatok  informácií, dokáže sa vrátiť späť ku zdravému stavu. Intra má tú vlastnosť, že obsahuje tieto  informácie. Pri jej užívaní sa zvýši výkonnosť, zníži únava, obnoví sa vitalita a najmä sa posilní imunitný systém človeka. Pôsobí ako prevencia pri nádorových ochoreniach – 20 útokov rakovinotvorných buniek môže ľudské telo odraziť, pokiaľ má dostatočne silný imunitný systém. Intra vracia nášmu organizmu rovnováhu podľa známeho princípu JIN a JANG.

Aký je postoj lekárov k Intre?
Sú lekári ortodoxní, ktorí uznávajú iba syntetickú liečbu. Lekári, ktorí propagujú homeopatickú liečbu zasa  Intru chvália a odporúčajú ju.  U lekárov, ktorí uznávajú alternatívnu liečbu, záleží na stupni informovanosti o Intre.

Kombinácia syntetických a prírodných liekov
Pri výskume účinkov bylinných a syntetických liekov nebol medzi prípravkami toho istého liečebného zamerania protiklad, naopak dosť výrazná súčinnosť. Užívanie bylinného preparátu Intra súčasne s liekmi klasickej medicíny väčšinou vedú k následnému zníženiu dávok liekov. Pri liečbe akútnych a ťažkých chorobných stavoch,  je vhodné klasickú liečbu kombinovať s užívaním Intry, pretože dodáva telu komplex biologicky aktívnych látok, ktoré podporujú imunitný systém organizmu. Intra ,užívaná pri chemoterapii, odstráni z organizmu škodliviny z chemoterapie, tzn. detoxikuje organizmus. Ľudia,  ktorí užívajú Intru pri chemoterapii, nemajú problémy s krvným obrazom.

Byliny zahrnuté v Intra Herbal Juice by Lifestyles Canada GN:

intra-herbal-juice-content

Intra a Reishi 

Ganoderma Lucidum/ Reishi ( Reishi mushroom extract) je jedným z najcennejších liečiv tradičnej čínskej medicíny a složiek Intry bylinného elixíru. V preklade znamená „božská huba nesmrteľnosti“. Jej liečebné účinky sa využívajú už viac ako 4000 rokov. Zmienky o nej sú aj v základnom diele čínskej medicíny, vo Vnútornom kánone Žltého cisára. V starých dobách boli ľudia ochotní cestovať do veľmi vzdialených miest, aby ju získali a mohli využiť jej silný liečivý potenciál. Bola vyhľadávaná kráľmi a ospevovaná básnikmi. V prírode sa vyskytujú rôzne druhy Reishi. Terapeuticky najcennejšia je tá, ktorá má červenú farbu. Je veľmi vzácna. Parazituje predovšetkým na odumretých konároch listnatých stromov. Pre jej schopnosť regenerovať funkcie organizmu a aktivizovať ho ju užívajú ruskí kozmonauti a tiež šerpovia vo vysokých nadmorských výškach Himalájí.Pre jej vysoký obsah polysacharidov, triterpenoidov a fytosterolov sa užíva ako silný imunostimulant. V súčasnosti sa užíva na prevenciu a liečbu nádorových ochorení.

Intra Trio (3 x INTRA 950 ml) 

AKČNÁ PONUKA

Inštrukcie pri užívaní Intry: Odporúčaná denná dávka je 1-2 odmerky ( 2 x 28 ml) denne, deti užívajú ½ odporúčanej dávky.

  • Intru pred použitím premiešať fľašu,

  • Intra sa užíva pravidelne, najlepšie ráno nalačno,

  • Po užití Intry sa neodporúča ihneď vypiť kávu či mlieko,

  • Osobám s nízkym krvným tlakom sa odporúča užívať večer pred spaním a ráno,

  • Osobám s nespavosťou a s nervovými poruchami sa odporúča užívať večer pred spaním a ráno,

  • Diabetici užívajú Intru 30 minút po raňajkách,

  • Minimálna odporúčaná dávka sú 3-7 fľaší Intry (a to bez prerušenia užívania),

  • Ĺudia, ktorí majú zdravotné problémy, by mali Intru užívať až do vyriešenia problémov,

  • Alergici začínajú s menšími dávkami a zvyšujú po 3 dňoch (nikdy neprerušovať liečebnú kúru,

  • Chorí ľudia začínajú s menšími dávkami a zvyšujú po 7 dňoch (nikdy neprerušovať liečebnú kúru),

  • Osoby stredného a vyššieho veku, by mali Intru užívať až do vyriešenia problémov,

  • Pri užívaní Intry nevysadzovať lieky bez odporúčania lekára,

 • Po otvorení uchovať Intru v chladničke, pred použitím potriasť.

 

U niektorých ľuďoch môže dôjsť na začiatku užívania ku krátkodobej negatívnej reakcii organizmu  (mierna potivosť, hnačky, bolesti hlavy), pretože telo reaguje na každú radikálnu zmenu, aj pozitívnu, tzn. abstinenčným príznakom pri znižovaní toxických látok v tele alebo ide o vyvolanie nedoliečených , prípadne skrytých chorôb, o ktorých nemusíte ani vedieť a ktoré sa týmto začínajú liečiť. Pri adaptačných reakciách môžete znížiť  dávku  na polovicu alebo štvrtinu a po odo znení reakcie sa vrátiť na pôvodnú dávku. Jedna fľaša Intry má 950 ml t.j. 34 denných dávok po 28 ml.
Buy_now_btn

Intra je vyvážená zmes 23 druhov liečivých rastlín, bylín, korienkov a kôr stromov pestovaných v ekologicky čistých oblastiach sveta. Účinok výťažkov liečivých rastlín a bylín, ktoré Intra obsahuje, je preverený stáročiami a skúsenosťami mnohých generácií. Liečivé rastliny Intra je prírodný doplnok zdravej výživy, ktorý obsahuje celý rad základných živín, chýbajúcich v našej každodennej strave.

Pôsobenie Intry v ľudskom organizme:

 • Základnou úlohou zmesi liečivých rastlín Intra je zbaviť organizmus toxických látok, regenerovať ho, dodať mu potrebnú energiu, rovnováhu, posilniť imunitný systém a pôsobiť tak ako prevencia proti civilizačným chorobám.

 • Pri jej užívaní sa zvýši výkonnosť, zníži únava a obnoví vitalita organizmu.

 • Pôsobí preventívne proti nádorovým chorobám

 • Detoxikuje organizmus a zbavuje ho rôznych škodlivín, odporúča sa jej užívanie počas chemoterapie alebo po nej. Môže pomôcť pri celom rade zdravotných problémov: astma, ochorenia dutín, alergie, angína, artritída, reumatizmus, kŕčové žily, hemoroidy, poruchy krvného obehu, problémy močových ciest a obličiek, dna, problémy so stolicou, menštruačné problémy, menopauza, osteoporóza, ekzémy, migréna, depresie, problémy s pečeňou, lupienka, cukrovka.

 • Posilňuje imunitný systém a rovnováhu organizmu

 • Znižuje únavu a zvyšuje výkonnosť

 • Pomáha spriechodniť a čistiť cievny systém

Legislatívne je Intra zaradená do kategórie potravinových doplnkov, preto sa môže užívať bez konzultácie s lekárom. Intru je možné podávať deťom od dvoch rokov, môžu ju užívať tehotné ženy i dojčiace matky. Skúsenosti s užívaním Intry ukazujú, že môže priaznivo pôsobiť i v prípadoch, kedy lieky klasickej medicíny nepomohli. Intra nenahradzuje liečebné postupy klasickej medicíny ale bežnú liečbu efektívne dopĺňa. Intra dodáva organizmu komplex biologicky aktívnych látok, ktoré podporujú a posilňujú jeho imunitný systém. Kombinácia liekov a prírodnej zmesi Intra Pri výskume účinkov liečivých rastlín a klasických syntetických liekov bola medzi prípravkami toho istého liečebného zamerania výrazná súčinnosť. Užívanie preparátu liečivých rastlín Intra súčasne s liekmi klasickej medicíny častokrát vedú k následnému zníženiu dávok liekov. Pri liečbe akútnych a ťažkých chorobných stavov, je vhodné klasickú liečbu kombinovať s užívaním Intry, pretože Intra dodáva organizmu komplex biologicky aktívnych látok, ktoré výrazne podporujú imunitný systém organizmu, čo chemicky vyrobený liek nedokáže.

Denná dávka tekutej Intry je 28ml (1 odmerka), prípadne 2 kapsule na 60kg hmotnosti. Dennú dávku si môžete rozdeliť na viac krát. Detská denná dávka je od 2,5ml, upravená tiež podľa hmotnosti dieťaťa. Intru môžete užívať kedykoľvek v priebehu dňa, najlepšie však ráno nalačno a (alebo) večer pred spaním. Dôležitá je pravidelnosť užívania, zvyknite si preto na určitú dennú dobu, kedy na dávku Intry určite nezabudnete. Nepravidelné užívanie Intry znižuje jej účinky a pozitívny vplyv na organizmus. Maximálnu efektívnosť dosiahnete ak užívate Intru 3 mesiace. 1 balenie=mesačná dávka.

Intra bylinné tonikum je na FACEBOOKU …

Liečivé rastliny a byliny prírodnej zmesi Intra

Zloženie prírodnej zmesi liečivých rastlín a bylín Intra

ALOA VERA GEL (Aloe barbadensis)

Má liečivé účinky na žalúdok a celý zažívací trakt. Obsahuje antibiotikum, vápnik, draslík, sodík, mangán, horčík, železo, lecitín a zinok. Pomáha liečiť hemoroidy, popáleniny, zjazvené tkanivo, peptické vredy, rezné rany, ekzémy, podliatiny, obareniny, vnútorné krvácanie a celý rad ďalších poranení a chorôb.

BOBULE ŠISANDRY (Scisandra chinensis)

Užíva sa v rôznych kombináciách už tisíce rokov. Vynikajúcim spôsobom pomáha telu prekonať únavu, stres a slabosť. Zlepšuje krvný obeh, lieči hypoglikémiu a produkciu žlče. Posilňuje a pomáha pri búšení srdca. Ďalej je vhodná pri nervovom vyčerpaní, úzkostiach, diabetu, vodnateľnosti, nočnom potení, astme, chronických hnačkách a pri pomočovaní. Je tiež silným antioxidantom.

BORIEVKA OBYČAJNÁ (Juniperus communis)

Napomáha rozširovať priedušky. Je tiež antiseptikum. Bobule borievky sú obzvlášť účinným pomocníkom pri liečení rôznych chorôb močových ciest. Je to jedno z najlepších známych diuretik. Pomáha pri liečení artritídy, kašľu, bronchitídy, alergií, sennej nádchy, cukrovky a hypoglikémie.

ČAKANKA OBYČAJNÁ (Cichorium intybus)

Užitočná pri liečení dny, reumatizmu, svalovej stuhnutosti, artritídy, žlčníkových kameňov, žltačky, ľadvinových a pečeňových problémov. Uvoľňuje hlieny a čistí krv. Obsahuje vysoký obsah vitamínov A, C a D.

ČERVENÉ KORENIE (Caspicus species)

Bohaté na vitamíny, tradične sa užíva na stimuláciu metabolizmu, v zmesiach zlepšuje a posilňuje účinok iných liečivých rastlín. Užíva sa na vyrovnanie krvného tlaku, čistenie krvi, artritídu, reumatizmus, diabetes a pri krvácaní.

ĎUMBIER LEKÁRSKY – ZÁZVOR (Zingiber officinale)

Vynikajúca liečivá rastlina na dýchacie cesty. Pomáha liečiť bronchitídu, nachladenie, koliky, kašeľ, teploty, hnačky, krvný obeh, chrípku, bolesti hlavy, zlé trávenie, pľúcne problémy, rannú nevoľnosť a žalúdočné problémy. Obsahuje proteín, vitamíny A, C, B- komplex, fosfor, železo, draslík, sodík a horčík.

HUBA REISHI (Ganoderma Lucidum)

V cisárskej Číne bola považovaná za elixír života, jej užívanie bolo vyhradené iba pre cisárov. Vynikajúca liečivá rastlina na obehový systém. Zvyšuje prietok krvi, znižuje hladinu cholesterolu a krvný tlak, ukľudňuje nervy, zmierňuje bolesti, lieči nespavosť, astmu, bronchitídu, angínu a posilňuje imunitný systém. Má antiseptické vlastnosti. Účinná pri liečbe nádorových ochorení.

KOZINEC (Astragalus membranaceus)

Posilňuje imunitný systém, má antiseptické vlastnosti, odstraňuje únavu, infekciu močového traktu, nefrititu, nočné potenie a prolapsy vredov do orgánov.Prispieva tiež k posilňovaniu srdcovej činnosti, ku znižovaniu krvného tlaku a hladiny cholesterolu.

KÔRA AMERICKEJ KRUŠINY (Rhamus purshiana)

Obsahuje komplex B vitamínov , mangán, stopové množstvo cínu, olova, stroncia a hliníku. Je jedna z najlepších liečivých rastlín na liečenie chronickej zápchy, nieje návyková. Má liečivé účinky na hrubé črevo, hemoroidy, žlčník, pečeň, poruchy trávenia a vysoký krvný tlak.

LEKORICA (Glycyrrhiza species)

Obsahuje vitamíny E, B- komplex, fosfor, biotin, niacin, kys. pantothenovú, lecitín, mangán, jód, bróm, zinok a stopové prvky. Je liečivým prostriedkom proti kašľu, nachladnutiu, pľúcnych potiaží, bolestiach krku. Posilňuje srdcovú činnosť, zvyšuje energiu, dôležitá pri liečení ženských nemocí, žalúdočných vredov. Má veľmi kladný účinok na lymfatický systém a hrubé črevo.

LUCERNA SIATA (Medicago sativa)

Odstraňuje duševnú a fyzickú únavu. Pomáha liečiť peptické vredy, artritídu, diabetes, alergiu, anémiu, krvácanie z nosa, problémy močových ciest, čistí ľadviny a krv. Lucerna má vysoký obsah vit. A, K, D, ďalej obsahuje vápnik, fosfor, železo, draslík, osem esenciálnych enzýmov a stopové minerály. Je to vynikajúci detoxikant. Zvyšuje odolnosť organizmu, pomáha pri liečení artritídy, rannej ztuhnutosti svalov, neuritídy, bronchitídy a fibrozoitídy.

MATERINA DÚŠKA (Thymus vulgaris)

Obsahuje veľké množstvo výživnej látky thiaminu, ďalej vitamíny C, D, B-komplex, jód, sodík, kremík a síru. Je to vynikajúce antiseptikum s hojivými účinkami. Používa sa k liečeniu plynnatosti, črevných kolík, bronchitídy, astmy, povzbudzuje chuť do jedla.

MUČENKA OPLETAVÁ (Passiflora incarnata)

Je hojne zastúpená výživnými zložkami, predovšetkým vápnikom a horčíkom. Pôsobí veľmi blahodárne na nervový systém. Používa sa na liečenie nespavosti, nervových porúch, menopausy, kŕčov, teplôt, vysokého a nízkeho krvného tlaku.

PLODY ČÍNSKEJ RUŽE (Rosa species)

Táto rastlina s radom prírodných odrôd je najlepším zdrojom vitamínu C, ktorý chráni organizmus pred infekciami a nachladením. Odstraňuje zápchu a žlčníkové problémy, problémy ľadvin a močového mechúra.

PÚPAVA LÉKÁRSKA (Taraxacum oficinale)

Je prírodným zdrojom proteínu. Obsahuje vitamín C, draslík, vápnik, sodík, stopové prvky fosfor, nikel, cín, meď a zinok. Koreň púpavy tiež obsahuje vitamín A a esenciálnu kyselinu linolenovú. Blahodárne pôsobí na pečeň a žlčník, krvný obeh, posiluje slabé tepny, znižuje krvný tlak, čistí krv, lieči kožné choroby, hypoglikémiu, zápchu a zvyšuje odolnosť organizmu.

RUMANČEK PRAVÝ (Chamomilla recutila)

Má vysoký obsah horčíka, vápnika, draslíka, mangánu, zinku, železa a vitamínu A. Ukľudňuje nervový systém, pomáha pri nervozite, spasmatoch, bolestiach hlavy, hystérii, kŕčoch, nespavosti, bronchitíde, menštruačných a žlčníkových problémoch.

SENOVKA GRÉCKA (Trigonella foenum – graecum)

Pochádza zo Stredného Východu a oblasti Stredozemného mora. Hovorí sa o ňom, že dodáva oheň a vitalitu. Pomáhá odstraňovať hlieny z dutin a zabraňuje záchvatom migrény. Zvláčňuje vnútornosti a používa sa k liečeniu žalúdočných vredov.

SLZOVKA OBECNÁ (Coix lacryma-jobi)

Vyvarený extrakt zo zŕn tvorí mucilagennú látku, ktorá je vynikajúcim zdrojom výživných látok. Pomáha pri nervovom podráždení, žalúdočných vredoch a črevných problémoch. Tiež je vhodný na zmierňovanie horúčky.

SMILAX LIEČIVÝ (Smilax medica)

Obsahuje vitamíny A, C, D, B- komplex, železo, mangán, sodík, meď, zinok a jód. Pochádza z tropických oblastí Ameriky a západnej Indie. Do povedomia širokej verejnosti sa dostal iba nedávno, pretože ho začali používať kulturisti ako svalové tonikum.

VČELÍ PEĽ (Apis pollenus)

Bohatý na výživné látky, vitamíny, minerály, proteíny a aminokyseliny. Navodzuje pocit mladosti, zvyšuje odolnosť voči chorobám, zvyšuje energiu. Používá sa na liečenie vysokého tlaku, alergií, depresií, zápchy, rakoviny, sennej nádchy, hypoglikémie a je prostriedkom pre dosiahnutie dlhovekosti.

ZELER VOŇAVÝ (Apium graveolens)

Semienka zeleru sú veľmi užitočné pri liečení takých stavov ako je artritída, dna, zadržovanie moču, nervozita, nespavosť, bolesti hlavy. Obsahujú vitamíny A, B, C, vápnik, draslík, fosfor, sodík, železo, síru a kremík.

ZIMOĽUB OKOLÍKATÝ (Chimaphila umbellata)

Viacročná rastlina, využívaná ako diuretikum indiánmi, bez dráždivých účinkov. Tvrdí sa, že dlhodobé užívanie rozpustí žlčové kamene. Užíva sa na liečenie skrofulózy a reumatických problémov. Blahodárne pôsobí pri liečení vodnateľnosti, albuminúrie, hematúrie a ľadvinových ochorení.

ŽENŠEN SIBÍRSKY (Euteherococcus senticosus )

Sibírsky ženšen sa prvýkrát dostal do povedomia verejnosti ako zázračná bylina, ktorú užívali ruskí olympionici. Farmaceutické spoločnosti preto urobili jej dôkladný výskum. Predpokladá sa, že pôsobí na žľazy s vnútorným vylučovaním a všeobecne posilňuje ich funkcie.

Intra Trio (3 x INTRA 950 ml) AKČNÁ PONUKA TEAM SLOVAKIA

btn_buy_ge