INTRA & NUTRIAplus

Synergie přípravku 23 bylin INTRA a 12 komponentů NUTRIAPlus. Společně lépe!

Využijte synergické účinky přípravků Intra a NutriaPlus!

INTRA obsahuje extrakty 23 rostlinných výtažků. NutriaPlus obsahuje 12 fytonutrientů, které synergicky doplňují extrakty Intra. NutriaPlus je nový produkt z vybalancovaným obsahem rostlinných extraktů, vitamínů a minerální látky Selenu.

Při jejich společném užívání se vašemu organismu dostaneme vzájemné synergie obou přípravků. Na standardizované stupnici společný účinek přípravků Intra a NutriaPlus dosahuje hodnoty ORAC 56,406/L. Oxygen Radical Absorbance Capacity (schopnost likvidovat volné radikály) (ORAC) je měřítkem účinnosti antioxidantů při likvidaci volných radikálů. Vyšší hodnota ORAC znamená znatelně lepší antioxidační vlastnosti. 

Doplněk stravy s obsahem bioaktivních látek pro lepší imunitu. Vegetariánská kapsle. Obsahuje extrakt z jader révy vinné(s obsahem 80% proantokianů), extrakt z zeleného čaje(s obsahem 90% polyfenolů, z toho: 75% katechinů a 40% EGCG), spirulina 90 mg, Vitamín C 60 mg, extrakt z plodů angreštu indického(40% taninu, 40 mg), extrakt z kořene mrkve(4:1) 40 mg, extrakt z česneku s obsahem 1% alicinu, 40 mg, extrakt z červené řepy s obsahem 2% nitrátů 40mg, extrakt z brokolice s obsahem  0,1 % sulforafanu 20mg, extrakt z švestky domácí 10:1 20 mg, kyselina alfa lipoová 20 mg, selen pocházející z kvasnic 20 mikrogramů. Selen přispívá k udržení fyziologického imunitního systému k ochraně před antioxidačním stresem, vitamín C podporuje energetický metabolismus, spirulina podporuje vitalitu.

Každá kapsle doplňku NutriaPlus obsahuje obsahuje fytonutrienty z 12 různých druhů ovoce a zelenin. NutriaPlus poskytuje optimální množství vitamínů, stopových prvků a minerálů, včetně organicky vázaného selenu, který je na celém světě znám svými blahodárnými vlastnostmi. NutriaPlus je silný antioxidační doplněk připravený z ovocných a zeleninových koncentrátů, rostlinných výtažků, vitamínu C a selenu(SelenoExcell), který pomáhá vašemu tělu bránit se před zdravotními výzvami moderního života! NutriaPlus byl vyvinut ve spolupráci s výzkumnou laboratoří Acenzia Inc. Pomocí výzkumných modelů Zebrafish vědci vyvinuli NutriaPlus jako kombinaci 12 synergických složek, které vykázaly úžasné výsledky v pomoci lidskému zdraví!

INTRA 23 bylinných extraktů

Zde si můžete stáhnout leták Proč Nutria Lifestyles se Selenem?

Chcete-li podpořit své zdraví, zpomalit účinky stárnutí a cítit se dobře, pak začněte používat přípravky 23 bylinných extraktů Intra a 20 extraktů ovoce a zelenin v NutriaPLus ještě dnes.

Zde si můžete stáhnout nejčastější otázky a odpovědi týkající se přípravku Nutria, NutriaPlus

 Laboratory report showing the antioxidant power of Intra and Nutria, NutriaPlus

 Nutria is certified pesticide free