35 důvodů proč se rozhodnout pro Intra byliny.

PROČ INTRA od LIFESTYLES

1/Obsahuje třiadvacet osvědčených a po tisíciletí prověřených rostlinných výtažků.

2/Intra je chutný značkový přípravek s 33ti letou tradicí, kterou si můžete online objednat v 50ti zemích světa. Doručení do 7 dnů.

3/Obsahuje rostlinné extrakty které působí na osm soustav těla.

4/Pomáhá posilovat lidský organismus a udržovat ho
v rovnováze JING/JANG.

5/Budete-li Intru užívat pravidelně a dlouhodobě, budete se cítít lépe a plni energie!

6/Intra získala osvědčení od mezinárodního Olympijského výboru o bezpečnosti používání pro všechny sportovce.

7/Intra neobsahuje steroidy, pesticidy ani stimulující látky.

8/Intra je přírodní potravinový doplněk, který pomáhá uchovávat, navrátit vitalitu a optimální zdraví. Intra je jedinečná receptura přípravku Intra je výhradním vlastnictvím společnosti Lifestyles a nemění se již od roku 1992.

9/Oceňují ji již miliony spokojených zákazníků na celém světě již 30 let. Podívejte se na reference Intra bylinný nápoj s 23 bylin.

10/Již malé množství přípravku ( 2 x 28 ml) Intra denně dokáže velké zázraky!

11/Bezpečnost, čistota a spolehlivost Intry a výrobků Lifestyles jsou testovány nezávislými laboratořemi s certifikátem ISO.

12/Vyrábí se v Kanadě a vyhovuje nejpřísnějším normám jakosti GMP a HACCP v souladu s požadavky Úřadu pro ochranu zdraví v Kanadě. Díky tomu může společnost Lifestyles na svých etiketách uvádět následující sdělení:

13/Intra je bezpečná a lze ji  užívat dlouhodobě. Nemá vedlejší účinky.

14/Svému organismu dáváte díky Intře bylinám to nejlepší.

15/Intra 23 byliny byly široce používány tisíce let a jejich výhody a účinky byly dokumentovány .

16/Je vhodná chcete-li dosáhnout zpomalení stárnutí.

17/ Výrobce Lifestyles GN u Intry garantuje záruku jakosti. 

Vítáme Vás na stránkách věnovaných bylinnému nápoji toniku Lifestyles INTRA z 23 bylin!

18/ V nabídce je INTRA v kapslích – cestovní forma, která nevyžaduje uložení v chladu a je vždy po ruce. Kapsle jsou ideální pro své jednoduché přenášení a uskladnění. Svým složením jsou totožné s variantou nápoj.

19/ Všech třiadvacet bylin používaných při výrobě přípravku Intra je pěstováno ekologickým způsobem bez použití chemických postřiků a umělých hnojiv a genetiky.

20/ Intra je jedinečnou směsí 23 rostlinných výtažků, která byla vyvinuta pro podporu a posílení všech osmi soustav a systémů lidského organismu, na základě speciální receptury s kombinací nejmodernějších vědeckých poznatků.

21/ Bylinné přísady přípravku Intra se sklízejí ručně, aby byla zachována vysoká hladina aktivních složek.

22/ Po labolatorní prohlídce a rozboru jsou z každé rostliny extrahovány aktivní složky INTRA.

23/ Intra zahrnuje velmi silné a bezpečné koncentrace 23 bylinných extraktů, které působí synergicky na organizmus. Intra je vlastně 23 produktů v jedné láhvi.

24/ Bylinné výtažky obsažené v přípravku Intra pozitivně působí na kardiovaskulární systém a udržují optimální hladinu cholesterolu.

25/ Bylinné výtažky obsažené v přípravku Intra pomáhají udržovat v rovnováze hladinu hormonů a pozitivně působí na reprodukční soustavu.


26/ Přísady obsažené v přípravku Intra podporují koordinaci mozku, míchy a sítě nervů, které se vinou celým tělem.

27/ Intra je vhodná pro naše domácí mazlíčky! Intru s úspěchem užívají dostihové stáje pro závodní koně.

28/ Bylinné výtažky obsažené v přípravku Intra podporují přirozenou obranyschopnost vašeho organismu, při dlouhodobém užívání.

29/ Přísady v přípravku Intra působí na funkci žláz uvolňujících chemikálie, které následně řídí všechny ostatní soustavy v lidském těle a pomáhají je udržovat v rovnováze.

30/ Přísady v přípravcích Intra, CardioLIfe, FiberLIfe a NutriaPlus pomáhají uchovávat zdraví vašich kostí, svalů, kloubů a pojivové tkáně. Současně chrání choulostivé orgány ve vašem těle a umožňují vám chodit vzpřímeně a volně se pohybovat.

31/ Přísady v v přípravcích Intra, CardioLIfe, FiberLIfe a NutriaPLus  pomáhají zbavovat vaše tělo odpadu vyprodukovaného při trávicím procesu a běžném metabolismu. Pomáhají zbavovat váš organismus toxinů, které se do vašeho těla dostávají prostřednictvím jídla, pití a z okolního prostředí, antioxidanty současně neutralizují volné radikály.

32/ Bylinné výtažky obsažené v přípravku Intra pomáhají při zažívání, takže lidský organismus může při stavbě a výživě buněk fungovat účinněji. Současně dodávají energii potřebnou pro plnější život.

33/ Intra nemá žádné vedlejší účinky. Pouze ve velmi výjimečných případech je užívání tohoto přípravku doprovázeno nepatrnými konsolidačními změnami, které souvisejí s pročišťováním organismu. Tento proces netrvá déle než tři až pět dní a lze se mu vyhnout dodržováním pitného režimu a vstupním užíváním malých dávek (5 – 10 ml / 1–2 čajové lžičky), které mohou být postupně zvyšovány až na 28 – 56 ml, po měsíci.

34/ Vhodná pro děti od tří let, těhotné a kojící matky. Jedná se o bezpečný doplněk stravy.

35/ Intra je 100% přírodní produkt bez alkoholu a chemických přísad pročišťuje organizmus, posiluje jeho jednotlivé systémy a vzájemně je vylaďuje. Neobsahuje GMO.

35/ INTRA TRIO základní vstupní kůru si můžete nyní pořídit o 20% levněji. Intra Lifestyles nabízí další slevy a partnerství.

Intra má blahodárný vliv Intra Lifestyles na lidský organismus a jeho osm(8) soustav.

Trávicí a energetická soustava

Bylinné výtažky obsažené v přípravku Intra pomáhají při zažívání, takže lidský organismus může při stavbě a výživě buněk fungovat účinněji. Současně dodávají energii potřebnou pro plnější život.

Primární bylinné výtažky – Aloe vera (gel), kořen ženšenu sibiřského, kořen lékořice, slzovka porcelánová, kořen čekanky, kořen pampelišky, heřmánek pravý, vojtěška, semínka pískavice řeckého sena, včelí pyl, zázvorový kořen

Sekundární bylinné výtažky – Čínská růže, jalovcové bobule

Vyměšovací / antioxidační soustava

Přísady v přípravku Intra pomáhají zbavovat vaše tělo odpadu vyprodukovaného při trávicím procesu a běžném metabolismu. Pomáhají zbavovat váš organismus toxinů, které se do vašeho těla dostávají prostřednictvím jídla, pití a z okolního prostředí, antioxidanty současně neutralizují volné radikály.

Primární bylinné výtažky – Aloe vera (gel), slzovka porcelánová, bobule schizandry čínské, kořen čekanky, kořen pampelišky, kůra řešetláku, jalovcové bobule, celerová semínka

Sekundární bylinné výtažky – Kořen kozince, čínská růže, přestup lékařský

Svalová a kosterní soustava

Přísady v přípravku Intra pomáhají uchovávat zdraví vašich kostí, svalů, kloubů a pojivové tkáně. Současně chrání choulostivé orgány ve vašem těle a umožňují vám chodit vzpřímeně a volně se pohybovat.

Primární bylinné výtažky – Zázvorový kořen, přestup lékařský, paprika

Hormonální (endokrinní) systém

Přísady v přípravku Intra působí na funkci žláz uvolňujících chemikálie, které následně řídí všechny ostatní soustavy v lidském těle a pomáhají je udržovat v rovnováze.

Primární bylinné výtažky – Kořen kozince

Sekundární bylinné výtažky – Kořen ženšenu sibiřského, lesklokorka, semínka pískavice řeckého sena, semínka celeru

Imunitní systém

Bylinné výtažky obsažené v přípravku Intra podporují přirozenou obranyschopnost vašeho organismu.

Primární bylinné výtažky – Kořen lékořice, kořen kozince, lesklokorka, čínská růže, tymián

Sekundární bylinné výtažky – Aloe vera (gel), kořen ženšenu sibiřského, bobule schizandry čínské, kořen čekanky

Nervová soustava

Přísady obsažené v přípravku Intra podporují koordinaci mozku, míchy a sítě nervů, které se vinou celým tělem.

Primární bylinné výtažky – Kořen ženšenu sibiřského, kořen kozince, mučenka

Sekundární bylinné výtažky – Heřmánek pravý, tymián

Reprodukční (pohlavní) soustava

Bylinné výtažky obsažené v přípravku Intra pomáhají udržovat v rovnováze hladinu hormonů a pozitivně působí na reprodukční soustavu.

Primární bylinné výtažky – Zimozelen okolikatý

Sekundární bylinné výtažky – Semínka pískavice řeckého sena, zázvorový kořen

Kardiovaskulární soustava

Bylinné výtažky obsažené v přípravku Intra pozitivně působí na kardiovaskulární systém a udržují optimální hladinu cholesterolu.

Primární bylinné výtažky – Lesklokorka, slzovka porcelánová

Sekundární bylinné výtažky – Kořen čekanky, vojtěška