INTRA bylinný nápoj

Vítáme Vás na stránkách věnovaných bylinnému nápoji toniku Lifestyles INTRA z 23 bylin!

Lifestyles Nezávislí Distributoři

Co je Intra® Herbal Juice? 

Intra® bylinný nápoj od společnosti Lifestyles GN  Canada je celosvětově oblíbený doplněk stravy obsahující 23 třiadvacet osvědčených po tisíciletí prověřených rostlinných výtažků, které MAJÍ dlouhodobý BLAHODÁRNÝ VLIV NA ZDRAVÍ A VITALITU LIDÍ. Intra se vyrábí od roku 1992 v Kanadě. Čtěte o Intra bylinách zde.

Proč Intra bylinný nápoj?

Komu je Intra® určena?

Intra® je určena Všem, kteří se aktivně zajímají o své zdraví a hledají kvalitní produkt. Intra se CELOSVĚTOVĚ prodává již 30 let. Intra® je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Intra® poradna a odpovědi na časté dotazy s užíváním a zkušenostmi klientů.

Intra® to je 30 let zkušeností miliónů uživatelů po celém světě.Intra obsahuje Všech 23 bylin v Intra® přináší synergii a harmonii (Jin/Yang) člověku již po tisíciletí…

Lifestyles Intra (sirup 950ml nebo sušená forma kapsle) je chutný značkový přípravek obsahující třiadvacet osvědčených a prověřených rostlinných výtažků, které jsou zdrojem důležitých esencí pro naše stálé zdraví. Klíčem k účinnosti je synergické působení 23 bylinných výtažků Intra, produktů NutriaPlus, CardioLife a FiberLife. Přínosy se násobí!

OSLAVUJEME 30 LET S INTRA Herbal JUICE

Jak objednat INTRA? Jak objednat se slevou?

INTRA JUICE LIFESTYLES ONLINE BUSINESS

Objevte 23 bylinných extraktů

Intra obsahuje adaptogenní bylinky, které přirozenou cestou zvyšují odolnost organismu proti stresovým situacím, únavě; zlepšují schopnost organizmu odolávat každodenním změnám – adaptovat se na ně, přizpůsobit se jim – což je v dnešní době velký přínos.

Příkladem rostlin s adaptogenním působením jsou všehoj ženšenový, ženšen americký, eleuterokok ostnitýklanopraška čínskáparcha saflorovározchodnice růžová, bazalka posvátná, bazalka příjemná, embilika lékařská, gynostema pětilistá, chebule srdčitá, chřest hroznovitý, kozinec blanitý, kustovnice cizí, kustovnice čínská, lékořice lysá, lékořice uralská, pazvonek chloupkatý, pseudostelárie různolistá, rdesno mnohokvěté, vitánie snodárná aj. Příkladem houby s adaptogenním účinkem je lesklokorka lesklá a housenice čínská.

INTRA NÁPOJ ZDARMA

INTRU ZASÍLÁME DO 31 ZEMÍ SVĚTA – KLIKNI PRO VÍCE INFORMACÍ O CENÁCH A PODMÍNKÁCH

Intra is available  in these countries: 
Austria, Belgium, Bulgaria, Canada, Denmark, Finland, France, Germany,  Greece, Hong Kong, Hungary, Ireland, Israel, Italy, Luxembourg, Malaysia, Netherlands, Poland, Philippines, Romania, Singapore, Slovak Republic, Spain, Sweden, United  Kingdom, USA, UAE*.  Join and Save.