Vítáme Vás.

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, DOVOLTE ABYCHOM VÁM PŘEDSTAVILI produkt INTRA LIFESTYLES z 23 bylin, kořenů a kůr nejvyšší kvality GMP a HACCP.

Receptura přípravku Intra, kterou ocenily miliony spokojených zákazníků na celém světě, je vhodná pro všechny věkové kategorie. Již malé množství přípravku Intra denně dokáže velké zázraky! Intra působí blahodárně na osm soustav.

Intra je zabalena v luxusní láhvi připomínající exotiku. Uvnitř nalezneme lahodný nápoj, vyváženou směs 23 extraktů bylin, rostlinných kořenů, plodů, semen a kůr pocházejících z ekologicky čistých oblastí země. Tyto látky jsou rozpuštěny v přírodní hruškové šťávě a jsou sladěny tak, aby blahodárně působily na náš organizmus.

Intra byla vyvíjena 10 let nejlepšími znalci bylin a vědci, kteří se opírali o receptury stoletími ověřených čínských herbářů a o nejmodernější vědecké poznatky s cílem harmonizace a detoxikace organizmu, zmírnění či odstranění nedostatků ve výživě. Poradna,  objednávky, prodej a slevy produktů Lifestyles Intra, Calcium Formula a Nutria.

live beter every day

INTRA INFO SERVIS – Jsme s Vámi již 18 let