O nás

Intru Lifestyles známe od roku 1995 a doslova nám změnila život.

Intra™ (Intra sirup 950ml) velmi pomohla zlepšit náš zdravotní stav od roku 1998. Za tu dobu jsme získali mnoho osobních poznatků a zkušeností a měli možnost vidět jak přináší vitalitu, zdraví a pohodu nejen nám, ale i dalším tisícům známých a klientů. Proto jsme tyto stránky věnovali Intře a produktům Lifestyles (Intra, Nutria, Calcium Formula, FiberLife), se kterými máme dlouhodobé osobní zkušenosti. A protože jsou naše zkušenosti s Introu a produkty velmi pozitivní, chceme se s vámi o Intru a její blahodárné působení podělit.
Srdečně Vás zdraví manželé Činčalovi a tým Intra Info Servis.
 Man__el__
   cropped-ijte_l__pe2.png

 

O společnosti Lifestyles Global Network Canada & Czech Republic

V roce 1989 založil předseda správní rady a výkonný předseda David DeBora společnost Lifestyles International. Snil o společnosti orientované na zdravý životní styl, která by nabízela novátorské výrobky pro zdraví a příležitost k úspěšnému podnikání. Díky této vizi dnes Lifestyles Global Network a Intra stojí na špici tohoto odvětví. Dnes je Lifestyles jednou z předních světových společností zabývajících se zdravím a výživou a vůbec největší společností s podobným zaměřením v Kanadě. Lifestyles je člen Asociace přímého prodeje (DSA) a má za sebou více než 25 let úspěšného rozvoje ve 30 zemích světa.

Společnost Lifestyles vám dává možnost vstoupit do tohoto stále se rozrůstajícího odvětví zabývajícího se zdravím a zdravým životním stylem. Nabízíme produktovou řadu světové úrovně, zavedené principy síťového marketingu a neomezenou podporu, která vám dopomůže k životnímu úspěchu s naší společností.

Společnost Lifestyles již pomohla milionům lidí ve více než třiceti zemích na celém světě žít lepším životem, každý den. Zjistěte více o možnostech, které nabízí Intra Lifestyles. Napište nám.

[contact-form-7 id=”64″ title=”Kontaktní formulář 1″]