אינטרא

כבר יותר מ 3000 שנה תרבויות שונות מכל רחבי הגלובוס מתעדות ומציינות את יעילותם וכוחם של צמחי, שורשי, עלי , ואבקות(בוטניות) על הבריאות. האינטרא משלבת את הידע העתיק עם טכנולוגיות ומדע עכשווי על מנת ליצור תוסף תזונה המותאם לסגנון החיים המודרני.

לאינטרא טעם נעים המורכב מנוסחא ייחודית של 23 תמציות בוטניות שנוסו ונבדקו, הן בזמן, והן בהסתמכות עליהן, תמציות ותרכיזים אלו מספקים לגוף נוגדי חימצון, פלבונאידים , ליגנינים, פוליסכרינים, ועוד מרכיבים מעודדי ומגבירי הזנה הייחודיים לכל תמצית. המפתח להצלחת האינטרא היא היעילות בפעילות הסינרגית של התמציות הבוטניות, בפעולתם המשותפת, כך שהם מספקים ייתרונות גדולים יותר , יעילים יותר , מאשר כל תמצית בוטנית אינדיבדואלית.

הנוסחא הייחודית של לייפסטיילס , נותרה ללא שינוי מאז 1992. כתוסף תזונה טבעי , הנוסחא המדוייקת של תערובת 23 התמציות הבוטניות עובדת טוב יותר בשילוב זה על מנת לאזן ולחזק שמונה מערכות ביולוגיות בגוף , התוצאה בורך היא הרגשה טובה ובריאה יותר , מאושר יותר ומלא באנרגיה! האינטרא מאושרת כבטוחה לספורטאים על ידי ועדת האיגוד האולימפי הבינלאומי , על כך שאין הנוסחא מכילה סטראודים או ממריצים שאינם טבעיים.

Body_8_Biological_Systems_il

מיליוני אנשים ברחבי העולם נהנים מאינטרא , כולם לקוחות מרוצים, לאינטרא אין הגבלת גיל לתחילת שימוש , וכוסית קטנה ליום יכולה לגרום לשינוי עצום! שתו אינטרא , שתפו אותה עם חבריכם – כל יום.

 

לחץ כאן כדי לקרוא עוד על הסיפור של Intraלחץ כאן כדי לצפות בשאלות ותשובות על Intra
ייתרונות האינטרא לספורטאים
אישור על נקיונה של האינטרא ממזיקים טפילים ובקטריה

טובים השניים: הסינרגיה של אינטרא ונוטריה

לנוטריה נוסחא פורצת דרך המשלימה את 23 התמציות הבוטנית הבדוקות , והבטוחות של האינטרא. כאשר גופך מקבל את שניהם הוא נהנה מיותר מ 250 מרכיבים בוני בריאות.

הפירות והירקות עליהם מבוססים נוגדי החימצון בנוטריה מגינים על התאים וידועים ביכולתם למנוע מחלות כולל סרטן. 23 התמציות הבוטניות המצויות באינטרא מספקות לגוף מזינים חיוניים. בשילוב של אינטרא ונוטריה , למרכיבים מתווספת עוצמה הנובעת מן הסינרגיה , הגורמת לספיגה טובה יותר ותגובה מהירה ומוגברת יותר של הגוף.

אינטרא ונוטריה כנוגדי חימצון חזקים

בסולם ערכים רגיל , כוחם של האינטרא והנוטריה יחדיו מייצר ערך של 56,406/ל עור”ק – עור”ק הינו יכולת ספיגה בחמצן של רדיקלים, והמדיד מבוסס על תכולת הקיבול של נוגדי החימצון ויכולתם לנטרל רדיקלים חופשיים. ערך גבוה יותר של עור”ק מראה על יכולת קיבול גבוהה של נוגדי חימצון.

Israel 

Buy_now_btn

הבטחתנו היא העצמת איכות החיים כל יום באמצעות הזדמנות עיסקית מוכחת ומוצרי בריאות ואיכות חיים ברמה גבוהה. ללייפסטיילס היסטוריה ארוכה של עזרה למיליוני אנשים לחיות טוב יותר כל יום.

בכל העולם אנשים בדיוק כמוך מנצלים את ההזדמנות העיסקית המוכחת. חלקם בונים מיזמים חדשים של עושר ועצמאות כלכלית , בעוד שאחרים יוצרים תיסוף להכנסתם.

ההזדמנות של לייפסטיילס יצרה לא מעט מיליונרים ושיפרה את בריאותם של מליונים ברחבי העולם. עם לייפסטיילס,תרוויח עסק המבוסס על המוצרים המובילים בתעשייה.

לא רק תשפר ותהנה מבריאותך על ידי שימוש במוצרי לייפסטיילס, אלה גם תחווה העצמה אישית והגשמה תוך התקדמות בתוכנית התגמול והקריירה של לייפסטיילס.

לייפסטיילס הינה חברה מבוססת ובטוחה שאליה תוכל לחבור בבטחון מלא. הצטרף למשפחת לייפסטיילס היום והיה חלק מאחת החברות המובילות והמכובדות בענף, המוכרת כמובילה עולמית בבניית הצלחה בדרך של בריאות ועושר.

דרכך לבריאות טובה יותר וחירות כלכלית מתחילה בשאיפתך להצלחה! מה הם חלומותך לעתיד? אנו יכולים לעזור לך להגשימם!

 

Click to join!