Poradna – Dotazy

Dobry den.
Ráda bych se zeptala, mám problémy se žaludkem, mohu užívat Intru 23 bylin napoj, užívala jsem aloe gel drink, ale chtěla bych zkusit něco jiného, prosím o odpověď, děkuji. S pozdravem Jiřina

ODPOVĚĎ

Dobrý den paní Jiřino. Užívejte Intru 2 x denně (začněte UŽÍVAT od 1/3 kalíšku, po týdnu doporučuji zvýšit na 1/2 kalíšku, po dvou týdnech na celý kalíšek, pod měsíci až 2 kalíšky denně, nejlépe na lačno 10 minut před jídlem (není podmínkou). Také je velmi důležití dodržovat při užívání Intry pitný režim ( více na Intra a voda). Vřele doporučuji užívat s Introu také doplněk NutriaPLUS. Intra, pokud se užívá pravidelně, PŘISPÍVÁ ke snížení kyselosti žaludku a pálení žáhy. Intra obsahuje byliny jako pískavice řecké seno, lékořice, heřmánek a aloe, které jsou blahodárné na žaludek a trávící soustavu. Nutria obsahuje sulforafan a extrakty brukvovité zeleniny jako brokolice, růžičková kapusta, květák, které působí proti tvorbě helikobakt. pylori.

Vyvarujte se přepalovaných tuků, ostrých jídel, alkoholu a kávy. Dále doporučuji jíst kvalitní český med, zařadit do stravy probiotika – živé kultury (jogurty apod..). Pozor na kořeněná jídla, tučná jídla, přebytek bílkovin v salámech a uzeninách, kávu alkohol, kouření a pod.. Neužívat papaju, kivi a ananas, antacida – látky, které obsahují uhličitan vápenatý apod..Bez této změny životosprávy bude náprava pomocí Intry dlouhodobá.

Pokud máte projevy pálení žáhy, užívejte s Introu také NutriaPlus a FiberLIfe. Takzvané páleni žáhy je způsobeno zvýšeným množstvím žaludečních kyselin. Dále bude nutné vyvarovat se přepalovaných tuků, ostrých jídel, alkoholu a kávy. Bez této změny životosprávy bude náprava pomocí Intry a Nutria+ dlouhodobá.

Pokud budete mít další dotazy, prosím neváhejte a kontaktujte nás. Reference a zdravotní dotazy najdete také zde – klikněte.

Poradna lékaře a nejčastější dotazy jsou zde: