DOPISY A DOTAZY DAVID GRUBER

Co nám píší naši klienti a klubisté….

GRUBER TEAMGT

Dobrý den.

O novodobém učiteli národů jsem se dozvěděl z knihy Jak se naučit cizí jazyk a použil jsem metodu opakování pro učení se němčiny. O stránkách Davida Grubera a Gruber Týmu jsem si našel sám na netu protože jsem se chtěl naučit anglicky a spadal jsem do věčného začatečnictví což vyústilo ke koupi kompletu Angličtina No Problem.

Takže i o kurzu angliny dne 9.2. jsem se dozvěděl jako člen Gruberteamu ze stránek Gruberteamu, protože jsem na těch stránkám hostem několikrát za měsíc.

Procvičuji si angličtinu také na Speak English. Přeji Vám pohodové prožití víkendu a s přátelským pozdravem

Tomáš Vlach

P.S. : Musím doplnit, že být účastníkem kurzu je úplně něco jiného než učení se sám. Taková super pohodová atmosféra se prostě musí zažít na vlastní mozek. Jsem rád že jsem pana Grubera poznal osobně a měl tu čest být na jeho kurzu.

hvezdicky

Dobrý den,

měli bychom zájem o seminář – „Komunikační sebeobrana“.

K tomu mám několik dotazů:

1)Je možné seminář zrealizovat mimo Vaše prostory? Uvažujeme o výjezdním školení (2 denní) mimo firmu cca do 50 km od Hradce Králové. Ve variantě jednodenní uvažujeme o konání v HK.

2)Je možné, aby byl seminář formálně rozdělen do dvou dnů (pro výjezdní variantu)?

3)Předpokládaný počet účastníků je 15 osob (+ – 2), jaká by byla cena za seminář? Můžete nám udělat kalkulaci pro skupinu?

4)V kalkulované ceně jsou nějaké materiály? Resp. co všechno zahrnuje.

5)Pokud je možné seminář realizovat mimo Vaše prostory, můžete mi poslat návrh 3 termínů v druhé polovině října do poloviny listopadu? Preferujeme čtvrtek (pro nás dále do pátku).

Děkuji za odpověď.

S pozdravem

Lenka B., HK 1.10.2018

………….

Dobrý den paní Lenko,

ad 1) Místo konání kdekoliv v ČR.

ad 2) Formálně můžeme seminář rozdělit do 2 dnů.

ad 3) a ad 4) Počet účastníků nerozhoduje (min 6, max. 18 osob), cena je 24 000 Kč + DPH bez materiálů, 30 000 Kč + DPH s materiály (Zlatá kniha komunikace, 7. vyd., běžná cena 509 Kč/ks). Cena zahrnuje honorář lektora a veškeré jeho cestovní náklady.

ad 5) čtvrtky 18.10., 1.11., v krajním případě 25.10.

Zdraví Klub Gruberteam

 

hvezdicky

 

Pěkný den.

Asi před 4 roky jsem si koupila knihu D. Grubera “Angličtina. Zlomte své začátečnictví”, zdála se mi příliš obecná, ale našla jsem tam zmínku o kurzu, který D. Gruber pořádá. Jsem krátce v důchodu a na učení angličtiny mám konečně více času, takže ke knize jsem se vrátila, na internetu vyhledala vaše stránky a přihlásila se na kurz, který jsem 9. 2. 2012 absolvovala. Nyní jsem ve stadiu aplikace, tzn. že jsem se začala učit podle doporučení D. Grubera a mám první skvělé výsledky.

S pozdravem

Věra Hrušková

….

O klubu Gruberteam jsem se dozvěděla z internetu; jsem absolventkou semináře Davida Grubera ve Flessenowě (bývalá NDR) v roce 1987. Grubera a klub vřele doporučuji.

Srdečně zdraví

Hana Kubálková

hvezdicky

Dobrý den.

O Klubu a Davidovi Gruberovi jsem se dozvěděla z tisku. Koupila jsem si vaši knihu ZKK a taky z Lidových novin, kde byl rozhovor s panem Gruberem.

Vaše Danuše Červinková

Zlatá Kniha KomunikaceANGLIČTINA NO PROBLEM

hvezdicky

Dobrý den, pane Tomáši,

děkuji Vám za článek, byl rozhodně inspirativní, pomohl mi právě v tomto momentu dne při rozhodování. Pana Grubera znám z médií už kolem dvaceti let, řekla bych. Začalo to jeho propagací rychločtení. A Váš Gruberteam znám z internetu – dostala jsem se na něj přes vyhledávač, hledala jsem knížku, která by mi pomohla rozvíjet inteligenci mého dítěte a efektivně mu pomáhat při studiu cizího jazyka.

Mějte se pěkně.

S pozdravem

Marie Polasková

hvezdicky

Dobrý den,

děkuji za zprávu. Na knihy a kurzy Davida Grubera odkazuji kamarády a známé. Jinak aktivně knihy a kurzy nenabízím. Stránky Klubu Gruber team se mi líbí a děkuji za Vaše upozornění na novinky.

Řečník 1,2 mi asi nejvíce pomohl v zásadách chrie. Jako projektant se dostávám do situací, kdy musím mít připravené argumenty proč jsem zvolil určité řešení. Jaký máte názor na knihu D. Allena – Mít vše hotovo?

Děkuji. S pozdravem

Martin Polák

hvezdicky

Dobrý den,

o panu Gruberovi a jeho práci jsem se dozvěděl asi před třemi lety na dfens.com. Od té doby jsem občas navštívil stránky GRUBERTEAM.CZ nebo blog.

Rozhodnutí něco objednat, uzrálo až teď.

S pozdravem

Mojmír Lukeš

DAVID GRUBERKurz

 

hvezdicky

Dobrý den,

četl jsem, že pro studenty nabízíte další bonus, jsem student prezenčního doktorského studia, to mohu doložit potvrzením o studiu. Omlouvám se, že první nepíši na Váš info email ohledně bonusu, všiml jsem si posledních volných míst na kurzu, proto píši až zde.

Je možné tento bonus využít? Hezký den.

Tomáš Broum

ODPOVĚĎ:

Dobrý den. Ano. Pokud jste člen klubu, máte jistou 25% slevu a pro studenty, členy Klubu Gruberteam máme navíc speciální akci “Student – sleva 30%”, která platí na kurz rychločtení v Praze. Zašlete nám prosím potvrzení o studiu na info@gruberteam.cz.

Cenu Vám pak snížíme o dalších 5%.

S přátelskými pozdravy

Tomáš Činčala

hvezdicky

Vážení přátelé,

 vyhledala jsem si vás Googlem. Registruji Davida Grubera již od osmdesátých let.Snad jsem si někdy po revoluci koupila i jeho knihu, nepamatuji si jakou.Sleduji jeho blogy na idnes a dočetla jsem se o jeho nové knížce “Zlatá kniha komunikace”, kterou právě čtu. Zaujala mě informace o osobní asociační listině a hledala jsem odkaz, který by mě dovedl ke knize Davida Grubera o paměti, a tak jsem se dostala na vaše stránky.

Nyní se těším, až kniha přijde. Mám 20 let zpoždění 🙂

S pozdravem

Mgr. Jana Jaklová

GT   PSYCHOVZOREC PK Gruber Team

hvezdicky

Krásný večer Tomáši,

nejprve vám chci poděkovat za váš úvodní kurz “Úvod do Strategie Tvorby Aktiv“, určitě vám fandím ve vaší další práci. A i váš kurz mi pomohl pochopit i některé odpovědi, posílám vám na oplátku svůj e-book. Třeba i vy zde najdete inspiraci a pomůže vám realizovat i nové nápady.

Gábina

hvezdicky

Milý Tomáši,

děkuji za Váš kurz “Akademie Strategie Tvorby Aktiv a investic” … máte to pěkně udělané. Určitě každé podnikání a cokoliv v životě… Prostě musí mít pevný finanční základ.

V neděli dávali na jedničce…pěkný film s Langmajerem… tam je vidět kam finanční neznalost může dojít.  A pokud člověk hledá a učí se najde i cestu jak z tohoto kruhu ven.

přeji hodně úspěchů

Gabriela Urválková

kurzrycNovinky Gruber

hvezdicky

Dobrý den,

na kurzu Presentation Excellence (anglicky) mne zaujaly příklady z praxe, vysoká odbornost přednášejícího, jak ovlivnit chování při prezentaci, konkrétní prezentace na videu Precizní vedení, odbornost lektora, lektor velice příjemný, sympatický a odborník!

Kurz soft skills Davida Grubera se liší od běžně dostupných kurzů, které jsem absolvovala, nebo znám z vyprávění. Kurz je jiný v kladném slova smyslu. Nejedná se o běžnou výuku, ale strhující divadelní představení, ve kterém hrajeme všichni zúčastnění a které David pohotově a decentně diriguje.

Z obsahu je zajímavé, užitečné a přitom podané maximálně zábavně snad úplně vše. Atmosféra učebny voní nadějí na lepší práci, kvalitnější život, vítězné porvání se s problémy; voní naším úspěchem. Maximální koncentrace a udržení pozornosti celý den je v Davidových kurzech samozřejmostí. Po nabitém dni odcházíme nadšení a plní síly, odkrýváme v sobě netušené možnosti osobního růstu.

Strhující jsou zejména multimetody a psychovzorce. Know how, které David Gruber spojuje a zaštiťuje kusé metody soft skills. Díky nim si odnášíme za jeden den školení více, než za deset klasických kurzů: nadhled, komplexní chápání souvislostí, hlubší, trvalejší a cennější dovednosti.

“Jednoduše přirovnáno, David nás ve svých kurzech učí jak vařit”, nikoli pouze – jak uvařit. Velký to rozdíl! “

Ing. Marta Michalková

projektová manažerka

 hvezdicky

Děkujeme všem klientům a členům klubu za skvělé příspěvky, maily a dopisy. Velice si vážíme vašeho zájmu o kurzy, knihy, programy a CD Davida Grubera a přejeme vám mnoho úspěchů při jejich aplikacích v praktickém životě. Všem, kteří nám napíší své postřehy, návrhy nebo se pochlubí o svých úspěších zašleme dárek.

Garantem projektu je David Gruber (* 1955). K jeho nejužitečnějším objevům na poli cílevědomé duševní činnosti a rozvoje člověka patří:

fajfka odražka Odstranění věčného začatečnictví v angličtině. Stačí aspoň někdy pociťovat dostatečně silnou touhu naučit se anglicky a pak postupovat krok za krokem podle jeho srozumitelných rad. Ty jsou shrnuty v bestselleru „Jak se efektivně učit cizí jazyk“, který vyšel dosud ve více než 15 dotiscích v sedmi vydáních ve čtyřech různých jazycích. Kdo nechce jen vědět, jak, ale chce rovnou studovat, tomu stačí Gruberův komplet „Angličtina No Problem“ s CD, složený z 11 částí, které pokrývají všechny relevantní oblasti běžné i pracovní angličtiny.

fajfka odražka Odstranění trémy, schopnost podat maximum v náročných komunikačních situacích (zkoušky, konkurzy, konflikty apod.).

fajfka odražka Odstranění schodišťového efektu, tj. problému, že si člověk na ty správné argumenty vzpomene až po akci.

fajfka odražka Mnohonásobně lepší hospodaření s vlastními tvořivými nápady – pomocí „paměťové asociační listiny“. Tento pojem Gruber vytvořil jako zobecnění principu různých „háčků“, „stereotypů“, „škatulek“, který v jednotlivých případech existoval už od starověku.

fajfka odražka Podstatné omezení rozporu mezi rychlostí čtení a mírou zapamatování přečteného – díky psychvzorci opozice podvědomí.

fajfka odražka Zvládání náročných životních situací, krizí, proher – díky psychovzorci psychické teorie relativity. Umění přinutit se, nepřestat, vytrvat v jakémkoliv náročnějším projektu pracovního nebo osobního života.

fajfka odražka Umění motivovat druhé, aplikovatelné na leadership, na psychologii úspěšného prodeje, na dovednost stát se přesvědčivou osobností i v jiných oblastech života. Jde opět mj. o další psychovzorec – psychovzorec seberealizace a vazby.

fajfka odražkaUmění time managementu – minimalizace nákladů času a energie na plánovací systém s maximalizací užitku – například pomocí jeho originálního tzv. „systému zelené čáry“ aj.

Klub GT