INTRA ČASTÉ DOTAZY Czech Reviews

Upozornění. Důležité je dlouhodobé a pravidelné užívání Intry. Intra je velmi bezpečný a účinný potravinový doplněk vhodný především pro dlouhodobé užívání a pro všechny věkové kategorie. Před užíváním Intry Vám doporučujeme vyplnit jednoduchou vstupní analýzu a pečlivě zaznamenávat změny.

  6970EN  

Dotaz: Jak se užívá Intra?

Odpověď: Doporučená minimální denní dávka Intry je 1-2 odměrky denně (cca. 30-60 ml) nebo 2-4 kapsle. Důležité je užívat Intru pravidelně a dlouhodobě. Minimální doporučená doba je 3-6 měsíců, v případě zdravotních potíží až do jejich odstranění. Intru je možno užívat kdykoliv během dne před jídlem. Nedoporučuje se kombinace s alkoholem a mléčnými výrobky. Více informací naleznete zde.Klikněte zde pro stažení PDF INTRA BYLINY.

6970EN

Dotaz: Jak se užívá NutriaPlus?

Odpověď:  Doporučujeme 2 kapsle denně, vždy s jídlem. Vždy je třeba vydatně zapíjet, nejlépe čistou vodou (bez bublinek). Podobně jako u Intry i zde je důležitá pravidelnost.

 6970EN

Dotaz: Může Intra byliny vyvolat adaptační reakce?

Odpověď: Pokud chcete mít jistotu a chcete předejí případné adaptační reakci, která se může vyskytnout u 5 % uživatelů, dodržujte pitný režim a začněte s dávkou 5 ml Intry denně, po týdnu zvyšte na 15 ml a po měsíci na 28 ml denně. ( Viz. přiložený kalíšek). Co se týče alergií, každá poživatina může vyvolat alergickou reakci. Proto, pokud máte podezření, že se objevila alergická reakce vlivem užívání Intry, doporučujeme provést test na alergické látky u vašeho alergologa, nebo si kapněte Intru na čisté zápěstí, a čekejte zda se neoběví do 10 minut reakce .

6970EN

Dotaz:Je součástí Intry houba Ganoderma lucidum?

Odpověď: Ano. Reishi je jedním z nejceněnějších léčiv tradiční čínské medicíny a složek Intry bylinného elixíru. Znamená v překladu„božská houba nesmrtelnosti“. Její léčebné účinky se využívají již více jak 4.000 let. Je zmiňována i základním díle čínské medicíny ve Vnitřním kánonu Žlutého císaře. Ve starých dobách byli lidé ochotni cestovat do velmi vzdálených míst, aby ji získali a mohli využít její silný léčivý potenciál.

6970EN

Dotaz: Dobrý den, Intru již užívám a jsem spokojená. Slyšela jsem také, že dlouhodobé a pravidelné užívání Intry přispívá nejen k harmonizaci osmi systémů v těle, ale má také vedlejší efekt – snížení a udržení zdravé tělesné váhy. Chtěla bych být štíhlejší a zhubnout. Děkuji za odpověď. Lucie M.

Odpověď: Dobrý den paní Lucie. O blahodárném účinku dlouhodobého užívání Intry bylo napsáno již mnoho článků. Naši klienti, kteří užívají denně Intru již sedmnáctým rokem potvrzují, že Intra skvěle přispívá k udržení stabilní tělesné váhy. Pamatujte, že nadváha kolem pěti kilogramů je pro tělo nejzdravější.

6970EN

Tip. Přečtěte si článek Lenky Petrášové v MF Dnes.

6970EN

Dotaz: Dobrý den, mohla by mi Intra pomoci i na časté záněty močových cest? Tyto záněty mám už skoro 18 let, vyzkoušela jsem už všechno možné, ale nějak nic nepomáhá a záněty se pořád opakují. Děkuji za odpověď Petra

Odpověď: Dobrý den paní Petro. Při dlouhodobém a pravidelném užívaní Intry, kvalitní léčbě lékařem, dodržením určitých stravovacích a dietních zásad a s kombinací  například  s NutriaPlus by mělo dojít ke zlepšení. Na trhu jsou vhodné doplňky pro prevenci a léčbu zánětů močových cest. Nelze však garantovat, kdy nastane zlepšení stavu. U každého je to individuální.

Dovolte, abychom Vám před tím, než navrhneme další doporučení položili několik otázek: Užíváte antibiotika a jak často? Léčíte se na cukrovku a další vážné nemoci? Jaké doplňky stravy a léky jste užívala (užíváte)? Užíváte další léky nebo doplňky na posílení imunity? Léčila jste se na zánět ledvinných pánviček, nebo selhání funkce ledvin? Léčíte se na neplodnost? Máte vrozenou vadu močového ústrojí? Pokud navštěvujete ošetřujícího lékaře, jistě vám předepsal léky a dal doporučení. Jaká jsou častá doporučení:Dodržovat pravidelný pitný režim, který je důležitý zejména v letním období. Být v klidu a teple. Měli bychom zejména dát pozor, aby oblast podbřišku a zad v oblasti ledvin byla v teple. Pravidelně močový měchýř vyprazdňovat. Dostatečná hygiena apod. Čím začít? Je nutné začít s odkyselením a detoxikací organizmu. Nejdříve drasticky omezte příjem cukrů a zvyšte příjmem potravin s živou kulturou bakterií Acidophilus apod. S DETOXIKACI Vám POMŮŽE INTRA, navíc doplní nezbytné bylinné vitální látky. Než začnete Intru  užívat, vyplňte si Analýzu před užíváním INTRA 23 bylin “Jak se dnes cítíte?“, případně nás kontaktujte nás na tel. 777 13 12 69.  Děkujeme Vám za zájem o Intru a naši poradnu zdarma.

6970EN

Dotaz: Dobrý den, mám cukrovku, chci se zeptat zda mohu používat Intru a zda mi může nějak pomoci.
Děkuji za odpověď. Milan

Odpověď: Dobrý den pane Milane. Po dlouholetých zkušenostech s našimi klienty (25 let), je nutno upozornit uživatele trpícími cukrovkou, aby začali užívat u tekuté formy od 5 ml Intry denně. Nápoj INTRA obsahuje ovocnou šťávu INTRA s obsahem 3 gramy cukru na jednu unci dávky (1 unce = 28 ml), odměrku dodáváme současně k výrobku INTRA), která je nesmírně důležitá jako pomocník při vstřebávání extraktů bylin na buněčné úrovni.

Doporučujeme INTRA kapslovou formu!

INTRA kapsle obsahují aktivní bylinné složky v sušené formě a neobsahují žádný přidaný rafinovaný cukr, jen přírodní cukr obsažený v dodatečně přidaných krystalcích výtažků vysušené pomerančové šťávy, který představuje méně než 0,5 gramu na dvě kapsle. Při užití INTRA kapslí společně s vodou se pomerančové krystalky smíchají v žaludku s tekutinou a tak vytvoří pomerančovou šťávu, která blahodárně spolupůsobí při procesu vstřebávání bylinek v lidském těle. Intra kapsle neobsahuje žádné tuky a bílkoviny, obsah uhlovodanů ve dvou kaplích je 0,5 g. Intra kapsle neobsahuje želatinu( bílkoviny) a tuky, jen stopové množství maltodextrinu ( uhlovodan – forma kukuřičného škrobu ) a oxid křemičitý. Obě tyto složky působí jako přirozené sladidlo. Intra je čistě organický výrobek, všechny rostliny jsou vyluhovány procesem extrakce a obsahují standardizované výtažky bylin. Výhody INTRY v kapslích – cestovní forma, která nyvžaduje uložení v lednici, na rozdíl od tekuté formy. Každý pacient trpící cukrovkou by měl vědět, že 28 ml preparátu INTRA tekutá obsahuje 0 g bílkovin, 3 gramy uhlovodanů( původem z cukru) a 0 gramů tuků. Kalorická hodnota je 12 cal. Cukry obsažené v tekuté formě Intra jsou složeny s 60% glukozou a 40% fruktozou. Botanické koncentráty v Intra nezpůsobují zvýšení hladiny cukru v organizmu. Diabetici mohou konzultovat výše uvedené informace se svým dietologem.

6970EN

Dotaz: Dobrý den, mám bezlepkovou dietu, chci se zeptat zda mohu používat Intru a zda mi může nějak pomoci.
Děkuji za odpověď. Petr

Odpověď: Dobrý den pane Petře, ano, můžete. Intra uklidňuje zanícené sliznice, napomáhá k hojení a detoxikuje organismus. Je tudíž vhodná i pro Vás, je nutné ji užívat dlouhodobě – minimálně 7 měsíců bez přerušení, nejlépe dlouhodobě. Čím delší užívání, tím lépe. Intra je vhodná pro celoživotní užívání. Tělo si pak vybuduje pevnou imunitu. Při dlouhodobém a pravidelném užívání pak stačí užívat jen 2 x 25 ml denně.

6970EN

Dotaz: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mi Intra může pomoci při „léčbě“ glaukomu ( 12 let si kapu do obou očí TRAVATAN ) a při únavě a dalších negativech z důvodu nepravidelné prac. doby ( denní a noční služby ). Děkuji za odpověď, Táňa

Odpověď: Doporučujeme dlouhodobé užívání Nutria a Intra. Intra je čistě přírodní přípravek z těch nejvzácnějších čínských bylin. Nemůžeme Vám zaručit, že Vám na glaukom Intra pomůže, nemáme takovou zkušenost, nicméně vyčištěmí tkání také v blízkosti oka od volných radikálů díky silným antioxidantům a tím posílení imunitních faktorů může mít pozitivní vliv! Ono v těle to funguje tak, že příčina mnůže být úplně jinde a proto celostní přístup přípravku a hlavně jeho vliv na homeostázu (srovnání JIN a JANG energií v těle) Vám právě udělají dobře. Dejte nám vědět.

6970EN Podívejte se na video o Intra na našem YOUTUBE kanále.

 

Dotaz: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda může být tento přípravek prospěšný mému chlapci s leukemií. Například jako podpůrná léčba při chemoterapii. Jsou v tomto ohledu s přípravkem zjištěny nějaké zkušenosti? Děkuji za odpověď, Sally

Odpověď:  Ano. Intra S ohledem na vysoce kvalitní složení a účinky tonika INTRA chlapci určitě prospěje.

6970EN

Dotaz:  Dobrý den, nedaří se nám s manželem počít miminko, myslíte ze nám může pomoci INTRA?
Děkuji za odpověd. Mirka

Odpověď: Dobrý den paní Mirko, princip fungování INTRY na osm systémů lidského těla může mít pozitivní vliv na početí nejčastěji v kombinaci s více faktory. Známe několik matek, které z nějakého důvodu nemohli mít miminko a dnes tvrdí, že díky INTRA otěhotněli. INTRA je unikátní a čistě přírodní přípravek s vysokou biologickou aktivitou dvacetitří velice kvalitních a důležitých bylinek. Zejména funkce vyrovnávající homeostázu (JIN a JANG) napraví v organismu nějaký „blok – nerovnováhu“ , která může být příčinou vašeho problému. Takže vyzkoušejte a dejte nám vědět!

6970EN  Zkušenosti našich VIP uživatelů naleznete zde.

Dotaz: Pěkný den, chtěla jsem se zeptat jestli bych mohla podávat Intru dceři, je to totiž silný alergik na pyl a chtěla bych vědět jestli někdo s tím nemá osobní zkušenost? Veronika z Přerova

Odpověď: Ano, Intru doporučujeme, ideální je dlouhodobé užívání. Pokud se jedná o alergie na pyl, doporučujeme také dlouhodbé užívání Intry, případně začít v zimě a užívat celé jaro ( období alergenů) – až do léta. Při dlouhodbém a pravidelném užívání Intry s alergické reakce již nemusí projevit. Pokud máte zájem, zašleme Vám kontakt na paní doktorku, která má z alergiemi a užíváním Intry vlastní zkušenost.

6970EN

Dotaz: Dobrý den. Slyšela jsem, že bylinkový produkt Intra pomohl manželům, kteří nemohli mít děti. Manželský pár se léčil a nic nepomáhalo. Pak zkusili užívat společně Intru a paní po roce otěhotněla a narodil se jí zravý syn, je to pravda?  Děkuji za odpověď. Marcel z Brna

Odpověď: Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Ano, tento případ se skutečně stal. Intra byla užívána manželským párem 9 měsíců jako doplňková léčba s vynikajícím výsledkem. Intru je vždy nejlépe začít užívat minimálně 7 až 9 měsíců před plánovaným otěhotněním. Muž i žena by měli užívat alespoň 2 až 4 kalíšky denně a řádně detoxikovat organizmus. Pak založit rodinu.

Intru můžete užívat i v době těhotenství. A také po porodu, v období kojení. V obou případech je užívání Intry dobré nejen pro vás, ale i pro miminko. Váš organizmus zpracuje látky, které Intra obsahuje, a vaše miminko je dostane v té, pro něj, nejlepší formě. Intru v každém případě těhotným ženám i kojícím matkám doporučujeme. Některé páry, které plánují miminko, se na nás obracejí a Intru objednávají, aby ji mohli oba rodiče užívat ještě před početím. Což lze samozřejmě také doporučit. Intra je velmi bezpečný přípravek, můžete ji užívat dlouhodobě, pravidelně a bez obav. Jezte také zdravou a pestrou stravu. Užívejte 30 až 60 ml denně s jídlem.

Lékaři, kteří Intru dobře znají, ji doporučují. U ostatních lékařů je to různé. Někteří jsou obecně doplňkům stravy nakloněni, jiní naopak. Pokud by váš lékař Intru neznal, rádi mu pošleme bližší informace, nebo ho můžete odkázat na náš web http://www.intra-lekarna.cz. Obecně ale platí, že doplňky stravy nejsou léky ani léčiva, takže není nutný souhlas lékaře k jejich užívání. Ale konzultaci doporučuji kvůli vzájemné důvěře pacient – lékař.

Těhotným a kojícím ženám se jakákoliv syntetická (levné a synteticky vyrobené potravinové doplňky) suplementace NEDOPORUČUJE. To neplatí u Intry, která je 100 % přírodní produkt, košer. Pokud mají těhotné ženy zdravou a pestrou stravou, bohatou na základní makro i mikro živiny, vitamíny a minerály, dosáhnou rovnováhu organismu i bez doplňků stravy. Pokud žijí ve zravém a čistém prostředí, tím lépe.

6970EN

Dotaz:  Dobrý den, prosím o návrh řešení mého zdravotního problému. Je mi 33 let a od srpna loňského roku trpím opakovanými záněty horních cest dýchacích(srpen – angína, říjen – angína, prosinec – zánět nosohtlanu – streptococus pneumoniae, nyní angína – streptokoková infekce). V srpnu mi byl ordinován Penbene, objevila se alergická reakce – kopřivka (do té doby jsem nebyla na nic alergická), poté změna na Doxybene. V říjnu ordinován Sumamed. V prosinci na zánět nosohtlanu nejdříve ordinován Deoxymykoin – opět kopřivka, poté změna na Klacid 500. Nyní na konci prosince ordinován opět Sumamed – opět se objevila kopřivka (i když v říjnu neproběhla žádná alergická reakce), poté změna na Cefzil 500. Takže během 5 měsíců jsem užívala 4 x antibiotika. Překvapují mě i alergické reakce – věřila bych v alergii na penicilin, ale že by se objevila alergie i na další 2 druhy antibiotik mi připadá zvláštní. Prosím o radu zda by pro mě byla vhodná INTRA a jak ji případně užívat. Děkuji za radu. S pozdravy M.R.

Odpověď: Dobrý den. Děkujeme Vám za dotaz a zájem o Intru. Doporučujeme se poradit s vašim ošetřujícím lékařem o vyšetření v alergologické poradně. Co se týče Intry, Intra je potravinový doplněk, ne lék. Intra má dvacetiletou tradici a milióny spokojených uživatelů na celém světě. U 90% uživatelů Intry, kteří ji pravidelně a dlouhodobě užívají ,se zdravotní stav natolik zlepší, že lékař postupně omezí množství užívaných léků. Doporučujeme Vám dlouhodobé užívání Intry až do vyřešení problémů, včetně napravení funkce IMUNITNÍHO SYSTÉMU.

ČÍM ZAČÍT?

Je velmi vhodné začít odkyselením a detoxikací organizmu. S DETOXIKACI VÁM POMŮŽE INTRA, navíc doplní nezbytné bylinné vitální látky. Intra, při dlouhodobém užívání posiluje všech 8 systémů těla(včetně imunitního). Zvažte ještě další produkty – doplňky k Intře – Nutria nebo NutriaPlus a FiberLife.

JAK SE ODKYSELIT?

Každý den vypijte skleničku čerstvé citrónové šťávy s vlažnou vodou. Jezte denně dostatek čerstvého ovoce a zeleniny, pijte alespoň 3 litry čisté vody, KOJENECKÉ denně, omezte/zrušte alkohol a kouření, dobře dýchejte, omezte konzumaci kyselinotvorných potravin – především cukru a sladkostí, snažte se o pohyb na čerstvém vzduchu a dostatečně spěte.

TIP!
V lékárně si koupíte sadu lakmusových papírků, kterými zkusíte kyselost ranní moči. Správné pH moči by mělo být minimálně 7, pokud je tato hodnota nižší, měla byste vašemu tělu naordinovat “odlehčení” přísunem zásaditých látek.

CO JÍST?

Příklad zásadotvorných potravin

1. ředkev, ředkvičky, brokolice, okurky, špenát, zázvor, česnek,cibule,citróny, rajčata, mrkev, celer, řepa, zeleninová nať, fazole
2. sušené fíky, rajčata, mrkev, hrušky
3. hlávkový salát, kapusta, černá melasa, nepasterizované olivy, jablečnýocet, med, houby, květák, meloun, mango
4. hrušky, hrozinky, pomeranče, banány, jablka, maliny,meruňky
5. zelený a bylinný čaj, nealkoholické pivo

CO OMEZIT?

Příklady kyselino-tvorných potravin, které omezte.

1. pečené vepřové, telecí, hovězí, ústřice, uzeniny, ryby, hamburgery
2. cukr a sladkosti všeho druhu, čokoláda
2. krabi, humr, mořští raci, krocan, kuře, bílá rýže, vinný a běžný ocet,
3. káva, čaj černý, perlivé nápoje, mléko, likéry, pivo, víno
3. vajíčka, tvrdý sýr, máslo, smetana
4. rýže, čočka, oves, margarín, těstoviny, pečivo z bílé mouky, ječmen, rebarbora
5. tvaroh, měkký sýr
U všeho platí: “všeho s mírou a po troškách, není se třeba omezovat a něco si zakazovat.”

JAK INTRU UŹÍVAT?

Doporučujeme Intru užívat ráno a večer na lačno. Začněte od 1/4 kalíšku denně a postupně zvyšujte na 2 kalíšky. Nezapomeňte začít den vlažnou vodou s citrónem. Kontrolujte si správné pH moči, mělo by mělo být minimálně 7. Ještě jednou děkujeme za dotaz a přejeme krásný den.

6970EN

Dotaz: Dobrý den. Intra mi pomohla v průběhu těhotenství a pomáhá i nyní mému synovi. Mohla bych ještě přidat přípravek s obsahem vápníku a hořčíku destiletému synovi a taky sobě když ještě částečně kojím?” Vaše spokojená klinetka z Plzně

Odpověď: Dobrý den paní Evo.  Ano. Přejeme hodně štěstí a srdečně zdravíme

6970EN

Dotaz: Byla jsem stálým klientem Intry s 25% slevou a licencí Lifestyles jejíž platnost vypršela. Sama jsem využívala asi 18 lahví Intry i dalších produktů a byly jsem velmi spokojená. I přestože jsem měla také spokojené zákazníky, nechala jsem se svým sponzorem přemluvit k přechodu k novému konkurenčnímu produktu. Musím říct, že jsem později litovala a už delší dobu se mi stýská po Intře, protože po zkušenostech i s jinými bylinnými produkty jsem došla k názoru, že Intra mi vyhovovala a pomohla nejvíc. Jsem důchodce a ráda bych se zeptala, kolik stojí registrace, zda se stále každoročně obnovuje a za kolik. Dále bych ráda věděla, jakou slevu bych měla s registrací při nákupu tří lahví. Chtěla bych Intru znovu začít užívat. S pozdravem Jana K.

Odpověď: Dobrý den paní Jano, děkujeme Vám za zájem o INTRU. Nová registrace v Intra Lifestyles je nyní zdarma, stačí objednat 3 láhve INTRY se slevou. Pokud budete chtít získat opět vaši 25% slevu, stačí zaslat vaše ID a po dohledání v centrálním počítači vám bude vaše sleva vrácena. V současné době probíhá akce „Akce obnova prošlé licence a slevy ZDARMA“. Stačí nákup za 315 bodů (9 Inter). LIFESTYLES VÁM VRÁTÍ získanou slevu a pozici. Objednávejte na tel.: 777 13 12 69, případně napište na info@intra-lekarna.cz. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na odpověď.

FIGHTING

Dotaz: Mohu v  těhotenství užívat Intru? Michaela K.

Odpověď: Ano, ale dodržujte však doporučené dávkování Intra® – nepřekračujte dávku 2 x 28 ml denně – přiložená odměrka je 28ml. Těhotné ženy jsou velmi citlivé na jakékoliv přijímané látky. Intra je však “jídlo”, potravinový doplněk, zdroj cenných minerálů, stopových prvků a enzymů v přírodní formě, které Vy i Vaše dítě potřebujete. Pro budoucí maminky a jejich partnery doporučujeme užívat Intru a NutriaPlus ještě před otěhotněním. Doporučujeme také NutriaPlus, FiberLife. Intru můžete užívat i v době těhotenství. A také po porodu, v období kojení. V obou případech je užívání Intry dobré nejen pro vás, ale i pro miminko. Váš organizmus zpracuje látky, které Intra obsahuje, a vaše miminko je dostane v té, pro něj, nejlepší formě. Intru v každém případě těhotným ženám i kojícím matkám doporučujeme. Některé páry, které plánují miminko, se na nás obracejí a Intru objednávají, aby ji mohli oba rodiče užívat ještě před početím. Což lze samozřejmě také doporučit. Intra je velmi bezpečný přípravek, můžete ji užívat dlouhodobě, pravidelně a bez obav.

Toto doporučení vychází z vyjádření pana P. Kramera, R.N.C, autora knihy “Znečišťování organizmu a jak se mu bránit”. Pan Kramer je diplomovaným poradcem pro výživu, pochází z Kanady. Ve svém vyjádření říká (citujeme):

“Byliny obsažené v INTŘE jsou tak vyladěny a jsou v takovém množství, že jsou bezpečné pro ženy v těhotenství a pro kojící matky. Všechny byliny obsažené v preparátu Intra jsou schváleny institutem MCA, Health Canada and the FDA a jsou ve ve skupině poživatin. Byliny v Intře jsou na seznamu bezpečných složek GRAS (v ang. Generaly Recognized As Safe – Schváleny jako bezpečné). Preparát NUTRIAPLUS je na tom podobně, veškeré suroviny ovoce a zelenina v Nutria jsou pečlivě kontrolovány, obsahují antioxidanty a především kyselinu listovou (44mcg/2 kapsle), která je potřebná pro zdravý vývoj plodu. Antioxidanty v NutriaPlus jsou využívány jak matkou tak i plodem. Pokud nevyhovují ženě kapsle, je možné obal rozpůlit a obsah nasypat na jídlo nebo do nápoje.”

6970EN

Dotaz: Můžete dokázat, že užíváním Intra či NutriaPlus nabydu lepšího zdraví? M.Siuda

Odpověď: Na základě velmi pozitivních 20ti letých zkušeností miliónů spokojených uživatelů Intry to můžeme tvrdit. Všichni víme, že Intra® je především prevence-předcházení nemocí, a ta je mnohem výhodnější-efektivnější než budoucí drahá léčba. Intra a Nutria nám mohou při dlouhodbém pravidelném užívání postupně preventivně nabýt stále lepšího a lepšího zdraví. Intra a Nutria jsou doplňky stravy obsahující, pro organismus důležité látky, které dnes nejsme z běžné stravy schopni získat. Tyto látky pomáhají také vylučovat toxiny-škodliviny v organismu obsažené. Pokud však přestanete dodržovat zdravý styl života a tělu přestaneme tyto látky dodávat, je pak otázkou času, kdy se znova Váš organismus „zaplní“ toxiny z ovzduší i stravy. Tato doba je odvislá od životního stylu a stravovacích návyků. Není to tak, že využíváte několik doplňků stravy Intra a máte trvale zajištěný dobrý zdravotní stav. Obdobně to není tak, že přestanete užívat Intru a na druhý den Vás sklátí nemoc. Intra a NutriaPlus, Fiberlife jsou “doplňky” vaší stravy a jako takové jej zařaďte. Doplňujte Vaši stravu, nejlépe každý den.

6970EN

Dotaz: Mám artrózu, diabetes, trpím nadváhou a depresemi. Může mě Intra vyléčit a kolik mám užívat? P.Z.

Odpověď: Intra® je “jen” doplněk stravy, který obsahuje řadu na organizmus pozitivně působících látek získaných z 23 bylin. Není určen k léčbě konkrétních onemocnění. Ve svém komplexním účinku však podporuje proces hojení ve tkáních, má výraznou detoxikační schopnost, ovlivňuje imunitní systém, zažívací systém a vytváří podmínky pro lepší funkci organizmu a jeho regeneraci. Je určen k dennímu dlouhodobému (až celoživotnímu) užívání. U osob s vícečetným postižením a diabetem postupujeme v dávkování jinak než u relativně zdravých osob a prevenci. Doporučujeme postupné dlouhodobé užívání s následným dávkováním. Prvních 10 dnů užívjte na lačno 5ml, dalších 10 dnů 10ml přípravku Intra , poté 10 dnů 20ml a dlouhodobě (měsíce, roky) 28 až 56 ml denně( přiložená odměrka:28ml). V příloze Vám zasíláme analýzu”vstupní tabulku”. Zaznačte si současný zdravotní stav a sledujte se. Napište nám jak se cítíte.

6970EN

Dotaz: Dobrý den, pomůže mi váš produkt v případě dráždivého tračníku? Petra H.

Odpověď: V prvních dnech při užívání Intry® nastane čištění střeva a častější hlenové stolice. Po dvou až třech týdnech v závislosti na dávce postupně dochází ke zklidnění sliznic tlustého střeva, jeho regeneraci a zlepšování stavu. Doporučujeme dlouhodobé užívání. Máme pacientku s podobnými potížemi. Pochvaluje si Intru. Potíže ji ustoupily a produkty užívá dále jako prevenci! Produkt Intra® obsahuje standarditované bylinné extrakty, které obsahují jen léčivé složky.  V případě vašich potíží Vám Intra®může při dlouhodobém užívání, mimo jiné, pozitivně ovlivnit především sklidnění vaší nervové a zažívací soustavy. Doporučujeme užívat dlouhodobě, v prvních 2 týdnech minimální množství cca 10 ml denně, poté postupně zvyšovat až na 2 x 28 ml denně. K Intře doporučujeme kromě NutriaPLus, vápníkové a hořčíkové prepatáty  s vitaminem D.

6970EN

Dotaz:  Dobrý den, jaké je užívání v případě rakoviny? Stanislav H.

Odpověď: Intra® není lék na rakovinu i když při dlouhodobém užívání slouží mimo jiné jako prevence proti rakovině. Jeho hlavní výhodou je, že má schopnost posilovat imunitní systém. Není to však záležitost několika dnů, ale spíše záležitost dlouhodobá. Máme též výborné ohlasy od uživatelů Intry, kteří podstoupili chemoterapii. Její průběh snášejí mnohem lépe. Intru Vám mohu doporučit. Začněte užívat co možná nejdříve – určitě Vám neublíží. Nemohu Vám však slíbit, že Vás vyléčí z Vámi uváděné nemoci. Optimální dávka mnimální kůra jsou 1 až 2 odměrky/unce (2 x 28 ml) ráno,dopoledne a večer na lačno, 4 láhve za sebou, 20 minut před jídlem. U nemocných osob je nutné užívat Intru déle do vyřešení zdravotních problémů. Nedodržení a nesystematické užívání Intry způsobí markantní snížení pozitivních účinků na náš organizmus. Tato základní léčebná kůra nám zajistí detoxikaci, základní harmonizaci organizmu. může pozitivně uplatnit v průběhu cílené onkologické léčby tohoto onemocnění jako podpůrný prostředek tlumící nežádoucí účinky chemoterapie. BYLINY Intra® šetří a regeneruje játra, zlepšuje schopnost detoxikace, podporuje přirozené hojení,regeneraci tkání a posiluje obranný systém. Po ukončení úspěšné onkologické léčby jej lze dále užívat k celkovému posílení organismu,urychlení hojení a nastartování obranyschopnosti. Doporučujme se také zvýšit příjem nesycených tekutin, mohou to být čaje/zelený čaj, 100%ovocné fresh šťávy atd.. Podle tvůrce,  Intra nikdy neselhala, pod podmínkou, že byl zachován pravidelný cyklus užívání. Léky užívejte dále, zachovejte 20 minutový odstup před jídlem. Doporučujeme k užívání Intry také doplnit NutriaPlus.

6970EN

Dotaz: Dobrý den. LÉČÍM SE NA LUPÉNKU. Jak mám Intru užívat? Mohu při užívání Intry pít víno? Monika.B.

Odpověď: Pokud vám váš ošetřující lékař dovoluje užívat víno, časová stopa mezi užíváním Intry a vína či jiného alkoholu, by měla být alespoň 1 až 1,5 hodiny. Co se týče množství u zdravých jedinců, odborníci doporučují dvě až tři skleničky kvalitního vína denně, překročení zmiňované hranice naše zdraví ohrožuje!

Dle doporučení lékařů, je nejlépe konzumovat Intru asi 20 minut 2 x denně před jídlem a to v minimální doporučené dávce 28 ml – 56 ml(1-2  odměrky), dle individuální náročnosti jedince, hmotnosti a jeho zdravotního stavu. U vážných onkologických onemocnění lze konzumovat přechodně až 6 odměrek INTRA® denně s Nutria antioxidanty s jídlem (2-4 kapsle denně).

Bolesti hlavy, zvýšený tlak, překyselení žaludku a další problémy způsobuje konzumace nekvalitního a nesprávně ošetřovaného vína a nadměrného příjmu destilátů či piva. Za hodinu odbourá mužský organismus asi 0,2 promile alkoholu v krvi. U žen je činnost jater při odstraňování alkoholu asi o polovinu nižší. Společné užívání Intry a alkoholu tak může snížit účinnost Intry( Intra chrání organizmus, stimuluje činnost jater, pomáhá odbourávat alkohol a snižovat kyselost těla).

6970EN

Dotaz: Dobrý den. Mohu Intru dát své kočce a pejskovi? Slyšela jsem, že Intra je vhodná i pro zvířata a pomohla? Děkuji. R.Holá

Odpověď: Ano. Mnoho našich klientů má osobní zkušenosti s Introu a chtějí to nejlepší i pro své mazlíčky. Navíc zjistili, že ušetří nemalé finance při platbách za zvěrolékaře. Při dlouhodobém užívání  Intry jsou zvířata odolnější a zdravější. Stačí přidat několik kapek Intry ke krmení.

6970EN

Dotaz: Dobrý den. Může INTRU a NUTRIA užívat žena, která kojí dítě? Petr B.

Odpověď:  Ano, kojící žena může Intru užívat. Intra® obsahuje velmi účinné standardizované bylinné extrakty v takovém množství a v takovém poměru, které jsou bezpečné pro ženy v těhotenství, pro kojící matky a děti od 3 let. Byliny, které Intra obsahuje, jsou na seznamu bezpečných složek GRASGenerally recognized as safe (tzn. “schváleny jako bezpečné”). Proto mohou Intru užívat také těhotné a kojící ženy. Naprosto bezpečné je užívání denní doporučené dávky, 28-64ml denně (1-2 odměrky/ jsou dodány s láhví). Intru již 23 let užívají desítky miliónů spokojených klientů po celém světě.Veškeré suroviny – ovoce a zelenina – z kterých je NutriaPLus připravována, jsou pečlivě kontrolovány. Obsahují antioxidanty a především kyselinu listovou, která je potřebná pro zdravý vývoj dítěte. Kapsle Nutria lze rozpůlit a obsah nasypat na jídlo nebo do nápoje. Doporučujeme také užívat Omega 3.

Intra-historie

Dotaz: Dobrý den. Již několik let mi bolí svaly na stehnech a špatně se mi dýchá při zátěži, hlavně při chůzi do kopce. Hana M.

Odpověď: V dubnu 2009 to vyvrcholilo trávicími obtížemi a během krátké doby jsem zhubla o 15 kg, takže nyní vážím 57 kg. Od té doby jsem nenabrala ani kilo, i když normálně jím a vyprazdňuju se 1x denně ráno. V zoufalství jsem před rokem podstoupila i laparoskopii břicha. Bylo mi řečeno, že jsem měla srůsty přes tenké střevo. Po operaci se stav ještě zhoršil tím, že když se najím, mám tlak do krku a buší mi srdce. Takže nemohu kvůli tomu večer ani usnout. Oni mě  totiž při operaci přefoukli a já se po probuzení z narkózy dusila, břicho jsem měla jednu velkou modřinu!  Takže si myslím, že operace nic nevyřešila a tudíž byla zbytečná! Dlouhodobě mám také nízkou teplotu něco málo přes 35 stupňů, takže mi neustále zebou nohy a od toho bolí palce. Lze mi doporučit Intru?

Dobrý den paní Hano, děkujeme za dotaz. Prosím specifikujte druh vašeho systémového autoimunitního onemocnění, pokud můžete. Veškeré doplňky stravy mohou pomoci potlačit symptomy nemoci, nemohou ale nemoci vyléčit. Na dálku je velmi obtížné stanovit vaši diagnózu, na základě toho co popisujete to může být např. LUPUS. Ženy bývají lupusem postihovány desetkrát častěji než muži. Lupus se projevuje bolestí a záněty v kloubech, horečkou, únavou, bolestí na hrudi, kašlem, vypadáváním vlasů, silným sklonem k slunečním spáleninám, rozmazaným viděním, zvětšenými uzlinami. Je ještě mnoho jiných příznaků, protože lupus může postihnout každý orgán, příznaky se typicky objevují poprvé mezi 15 až 35 lety, správná diagnóza může být obtížná. Pokud váš lékař zachytí první příznaky a nedojde k ireverzibilnímu poškození organismu, léčíte se, a navíc budete-li užívat Intru a doporučené doplňky stravy, můžete se pravděpodobně vyhnout závažným důsledkům onemocnění a vést kvalitnější život. Mega dávky doplňků stravy užívaných společně po delší dobu mohou zklidnit příznaky lupusu, zpomalovat progresi onemocnění a zmenšovat spotřebu klasických léků, které mívají často vedlejší účinky. Doplňky je možno užívat zároveň s klasickými léky, ale protože jde o velmi závažné onemocnění, lze to pouze pod lékařským dohledem. Proto doporučujeme dlouhodobé užívání 100% přírodních doplňků stravy s obsahem vitamínů B, C, E, antioxidantů, selenu, zinku obsažených například v produktech Intra, NutriaPlus, Omega 3 atd. Doporučujeme také konzultovat další postup s ošetřujícím lékařem. Jakmile budete mít výsledky krevních testů, kontaktujte nás.

6970EN

Dotaz:  Dobrý den, v minulosti jsem se společností Lifestyles spolupracoval a získal výraznou slevu. Nyní bych měl zájem o zakoupení 4 lahví Intry pro vlastní potřebu se slevou. Zajímalo by mě, zda se dá ještě nějakým způsobem využít slevová pozice tehdy dosažená? Sdělte mi prosím, za jakých podmínek se dájí u Vás Intry objednat a zakoupit. S pozdravem P. Sedlár

Odpověď: Dobrý den pane Sedlár, děkujeme za dotaz. Vaši získanou slevu lze opětovně nabýt, k obnově dosažené slevy stačí zaslat výši dosažené slevy a číslo Lifestyles Licence. Při nákupu Intry(min. 3 láhve) u nás budete nakupovat již s vaší slevou a současně vám bezplatně obnovíme vaší Licenci Lifestyles. Lifestyles nemá žádné povinné nákupy a podmínky. S pozdravy Váš Tým Intra

6970EN

Dotaz: Slyšela jsem, že některé byliny se nemají užívat v době těhotenství. Kamárádka Intru užívá a tvrdí, že se během těhotenství užívat může, je velmi spokojená. Jak to se složením a užíváním Intry?  Novotná M.

Odpověď: Děkujeme za dotaz. Nejprve se poraďte s vašim ošetřujícím lékařem, především v případě rizikového těhotenství. Intra je vedená jako doplňek stravy, jídlo, tudíž nemá statut léku. Vaše kamarádka má pravdu, Intru můžete užívat i v době těhotenství. A také po porodu, v období kojení. V obou případech je užívání Intry dobré nejen pro vás, ale i pro miminko. Váš organizmus zpracuje látky, které Intra obsahuje, a vaše miminko je dostane v té, pro něj, nejlepší formě. Intru v každém případě těhotným ženám i kojícím matkám doporučujeme. Některé páry, které plánují miminko, se na nás obracejí a Intru objednávají, aby ji mohli oba rodiče užívat ještě před početím, což má blahodárný vliv na budoucí zdraví Vašeho dítěte. Intra je velmi bezpečný přípravek, složení bylin a množství je bezpečné, Intru lze užívat dlouhodobě, Intra se prodává již 30 let, a nikdy nebyly komplikace, pravidelně a bez obav. Užíváním Intry lze doplnit to, čeho je v běžné (byť pestré) stravě málo.

 6970EN

📍 INTRA JE POTRAVINOVÝ DOPLNĚK! POKUD SE LÉČÍTE, KONZULTUJTE UŽÍVÁNÍ S OŠETŘUJÍCÍM LÉKAŘEM!

𝗗𝗜𝗦𝗖𝗟𝗔𝗜𝗠𝗘𝗥 𝗡𝗢 𝗔𝗣𝗣𝗥𝗢𝗩𝗘𝗗 𝗧𝗛𝗘𝗥𝗔𝗣𝗘𝗨𝗧𝗜𝗖 𝗖𝗟𝗔𝗜𝗠𝗦. 𝗜𝗡𝗗𝗜𝗩𝗜𝗗𝗨𝗔𝗟 𝗥𝗘𝗦𝗨𝗟𝗧𝗦 𝗠𝗔𝗬 𝗩𝗔𝗥𝗬. 𝗡𝗢𝗧 𝗜𝗡𝗧𝗘𝗡𝗗𝗘𝗗 𝗧𝗢 𝗥𝗘𝗣𝗥𝗘𝗦𝗘𝗡𝗧 𝗢𝗥 𝗚𝗨𝗔𝗥𝗔𝗡𝗧𝗘𝗘 𝗧𝗛𝗔𝗧 𝗔𝗡𝗬𝗢𝗡𝗘 𝗪𝗜𝗟𝗟 𝗔𝗖𝗛𝗜𝗘𝗩𝗘 𝗦𝗜𝗠𝗜𝗟𝗔𝗥 𝗥𝗘𝗦𝗨𝗟𝗧.